Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
16°C
JUTRI
18°C
15°C

2. javna razprava “Kje v Medvodah so parkirišča zasedena in kje prosta?”

##VIEWS##
Organizator: OBČINA MEDVODE
Kontaktni podatki organizatorja: parkiranje@ipop.si.
Vstopnina: Vstop prost

Regionalna razvojna agencija Ljubljanske urbane regije, Inštitut za politike prostora in Ljubljanski urbanistični zavod vas v sklopu projekta "Trajnostna parkirna politika, priprava nacionalnih smernic, strokovnih podlag in nacionalne parkirne platforme - 1. SKLOP"

vabijo na 2. JAVNO RAZPRAVO: “KJE V MEDVODAH SO PARKIRIŠČA ZASEDENA IN KJE PROSTA?” ki bo potekala v četrtek, 15. 6. 2023 ob 17. uri, v Sejni sobi Občine Medvode, Cesta komandanta Staneta 12, 1215 Medvode.

Pripravljamo parkirno politiko, zato želimo slišati vaše mnenje o tem, kako naj bo parkiranje urejeno in komu naj bo prostor v vašem mestu namenjen. Na srečanju vam bomo kot izhodišče za pogovor predstavili analize parkiranja, vsakdo bo podal svoje mnenje, nato pa bomo skupaj določili vizijo in cilje urejanja parkiranja v Medvodah.

Več informacij: parkiranje@ipop.si.

Vljudno vabljeni!

Oglejte si tudi