Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Novi župnik spoznava sodelavce v župniji


VERSKE

| |
29.09.2015      21:02
A A

Novi župnik spoznava sodelavce v župniji


Že dolgo je, kar so četrtkovi večeri rezervirani za srečanja raznih skupin, ki soustvarjajo utrip v župniji Brdo in Zlato Polje. Tako se je tudi novi župnik Vlado Jaksetič odločil, da se bo sestajal z člani različnih skupin ob četrtkih.


Deli:

Tako so v drugi polovici meseca septembra na četrtek najprej prišli na vrsto člani ŽPS In Karitas nato pa naslednji četrtek še ključarji in zakristjani. Ker  ime zakristjani zveni le preveč učeno in strokovno naj zapišem, da so to po domače mežnarji. In če smo v na prvem sestanku poslušali le  o tem, ali naj vse dela župnik, bolje, če boste pripravili boste imeli, je tokrat na srečanju tekla beseda o cerkvah in vzdrževalnih delih. Ugotovitve novega župnika so, da so lepo vzdrževane, za kar gre hvala predvsem prejšnjemu župniku in ključarjem, ter župljanom tako obeh farnih, kakor podružničnih cerkva. Poleg pregleda opravljenih in novih del je beseda nanesla tudi na stavbo v Šentvidu, ki bi morala biti že odstranjena, saj je avtocesta že končana in objekt že nekaj časa sameva.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo