Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Dan staršev- dan naših mater in očetov


VERSKE

| |
07.04.2014      8:03
A A

Dan staršev- dan naših mater in očetov


Praznik Gospodovega oznanjenja Mariji je drugi praznik v mesecu marcu, ko se spomnimo naših mamic, mam in starih mam. In ko dodamo še očke, očete in stare očete dobimo praznik staršev. Prav je, da se jih vsaj enkrat letno spomnimo in jim za ves njihov trud in skrb rečemo hvala.


Deli:

Z sveto mašo in  akademijo pri njej  se  v župniji Brdo že nekaj let spomnimo praznika staršev in tudi letos so mladi pripravili zanimiv program, ki je tokrat nadomestil župnikov nagovor. Za bolj sproščen del so poskrbeli pevci otroškega pevskega zbora pod vodstvom Petre Avbelj, ki so prepevali tako med sveto mašo kakor med akademijo. Na dan staršev, dan naših mater in očetov  in tudi starih staršev je prav, da jim rečemo hvala za življenje. A nič narobe ni, če to besedo izrečemo še kdaj med letom. Na koncu svete maše je domači župnik Andrej Svete blagoslovil še nageljne, ki so jih prejeli starši ob odhodu iz cerkve. Mladi pa so jim ob predaji le tega rekli še besedo zahvale.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo