Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
20°C | 29°C
torek, 26.06.2017
18°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
20°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Romanje pod marelami


TURIZEM, VERSKE

| |
06.06.2016      21:03
A A

Romanje pod marelamiDeli:
Veliko smo spoznali in videli na romanju v Črno goro in Albanijo in vendar je tokratno romanje imelo dva predznaka marelo, ali dežnik in štiri letne čase. Ja prav ste prebrali med prvomajskimi prazniki smo namreč tokrat na romanju doživeli kar štiri letne čase naenkrat.  In, da spomini ne potonejo, fotografije ne zbledijo smo se romarji srečali še enkrat v dvorani župnišča v župniji Ljubljana Polje, da pogledamo in pokomentiramo slike iz romanja. Ciril Grošelj tokratni režiser dogodka je povabil v našo družbo tudi predstavnico turistične agencije Aritours Ano Prevolšek. Slednja ni prišla sama, saj je z njo pripotovalo tudi nekaj dobrot iz Štajerskih gričev, ki smo jih po končanem predavanju z veseljem poskusili. Tokratno predavanje je izzvenelo v zabavnem duhu, kajti komentarji ob posameznih slikah so bili tista pika na i tokratnemu romanu. Saj če je smeh pol zdravja, kar bo Ciril, kot zdravnik že vedel smo bili na koncu vsi precej bolj zdravi, a  tudi za kakšni kilo težji. Razšli smo se z obljubo, da če ne prej se ponovno srečamo na naslednjem romanju.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo