Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 19.08.2017

delno oblačno
Ponoči bo oblačno s padavinami, predvsem na Primorskem bodo še nevihte s krajevnimi neurji. Pihal bo veter severnih smeri, na Primorskem zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, na Primorskem okoli 17 stopinj C.
15°C | 26°C
nedelja, 20.08.2017
15°C | 26°C
ponedeljek, 21.08.2017
11°C | 25°C
torek, 22.08.2017
10°C | 26°C
sreda, 23.08.2017
13°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 19.8.2017 ob 16h
Zvečer in ponoči lahko predvsem na Primorskem ob prehodu hladne fronte nastanejo krajevna neurja. Pojavijo se lahko močne nevihte z nalivi in sunki vetra.
15°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Pustna povorka in naj pustni krof 2016 v ......


TURIZEM

| |
13.02.2016      8:38
A A

Pustna povorka in naj pustni krof 2016 v Šentvidu


Pustna povorka v organizaciji TD Sv. VID dobiva vsako leto večje razsežnosti. Več maškar ter veliko izvirnosti in dobre volje je zaznamovala letos že 5 pustna povorka . Užitek je občudovati, kako imajo ljudje kopico izvirnih idej iz katerih ustvarijo odlične skupinske in posamične maske. Komisija je budno spremljala pustno povorko skozi Prevoje, nato pa še pustno rajanje na Veidrovem trgu v Šentvidu.


Prevojski asi med zmagovalci
Prevojski asi med zmagovalci
Deli:

Težko je bilo izbrati najboljše, saj je bilo izvirnih mask res veliko. Nagrade so tako letos dobile maske: nasedli pirati s hribov, živalski vrt, eko smeti, otroški orkester, pirati z Dobrave, gospod in fina gospa, Prevojski asi in Master Chef Prevoje. Prvo mesto so si letos razdelili Krstič tours in Piratski škratki, ki so pustno povorko popestrili s svojo izvirnostjo ter prevozom..

Seveda pa tudi letos ni manjkal izbor za laskavo nagrado »Naj pustni krof 2016«. Letos je zmagovalne krofe ocvrla Katka Bohinc - iskrene čestitke za odlično delo! Krofi so bili ne le slastni, ampak tudi zelo lepi.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste pomagali, da je naša pustna prireditev s pustno povorko in pustnim rajanjem uspela: Občini Lukovica, Gostišču Furman, Gostišču RCU, Gostišču Čebelca, Gostilni Bevc, Gostilni Gašper, Gostinskemu podjetju Trojane, Kavarni Mia. Hvala tudi Godbi Lukovica za odlično spremljavo na povorki ter PGD Prevoje za varovanje. In pa seveda iskrena hvala vsem maškaram in obiskovalcem, ki ste obogatili pustovanje 2016!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 05
Izšla: 06.07.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo