Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še rahlo deževalo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zimska liga "Avto Kveder" v malem nogometu ......


ŠPORT, KRONIKA, DRUŠTVA

| |
20.04.2016      8:12
A A

Zimska liga "Avto Kveder" v malem nogometu 2015/16


Pod pokroviteljstvom podjetja »Avto Kveder«, ki ga predstavlja lastnik Marjan Kveder, se je od oktobra 2015 do marca 2016 odvijala zimska liga v malem nogometu. Že šesto leto je to tekmovanje potekalo pod šotorom, ki ga upravlja Rekreacijski center Urbanija (RCU), z vodjem Mišom Urbanija, kjer je poleg dobre hrane tudi športno vzdušje. Tudi letos so sodelovali pri vodenju in organizaciji aktivni člani Športno turističnega društva (ŠTD) Rafolče. Za računalniško vodenje se je trudil Marko Breznik. Za čimbolj realno in pravično igro pa je poskrbel nogometni sodnik Tomislav Druškovič.


Deli:

Zadnja tekma lige je odločala prav o prvem mestu. Rezultat med ekipama California in Horda je bil 3:3 in s tem je ekipa California zasedla 1. mesto.

Sodelovalo je 8 ekip, vsaka ekipa je odigrala 10 tekem. Končni vrstni red: 1. California 23 točk, 2. Horda 22, 3. Antimon-Cosmos 14, 4. RFK Rekreativo, 5. TD Gradišče, 6. Outsiders, 7. FC Eltekoma in 8. Quercus Dob.

 

Najboljši strelec lige je bil Žiga Anželj iz ekipe California s 15 zadetki.

Za najboljšega vratarja je bil izbran Denis Avdič, vratar ekipe Horda.

Želimo si, da bi nas z borbeno in tehnično dokaj dovršeno igro nogometaši navduševali še v naslednjih sezonah. Zahvala vsem, ki so kakorkoli pripomogli k uspešnemu tekmovanju. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo