Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
8°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
7°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ZAČETEK NOVE SEZONE NOGOMETAŠEV


ŠPORT

| |
17.10.2012      1:37
A A

ZAČETEK NOVE SEZONE NOGOMETAŠEV


Drugo leto svojega delovanja so člani Nogometnega kluba Črni graben začeli zelo dejavno. Člani NK Črni graben so trdno odločeni, da nastopijo v ligi v sezoni 2013/2014. Namesto enega imajo zdaj dva treninga tedensko. To bo zanesljivo zagotovilo njihovo pripravljenost na ligaško tekmovanje. Mnogo bolj optimistično je delovanje mlajših selekcij.


Deli:
V vse starostne kategorije je zdaj vključenih že 60 otrok, ki redno opravijo dva treninga tedensko in igrajo tekme. V začetku septembra smo tako po zaslugi selekcije U-10 dočakali prvo tekmo ekipe našega kluba v uradnem tekmovanju, ekipa U-8 pa se je nekaj dni za tem prav tako udeležila prvih tekem v organizaciji MNZ Ljubljana. Selekcija U-14 tako kot člani pridno dvakrat tedensko trenirajo in igrajo prijateljske tekme s ciljem, da naslednjo sezono pričakajo čim bolje pripravljeni na izzive ligaškega tekmovanja. Udeležba in zavzetost sta na zavidljivo visokem nivoju in za njihovo uspešnost se ni treba bati. Nikakor ne gre pozabiti na članice in veterane. Njihove ambicije so mogoče v tekmovalnem smislu nekoliko skromnejše, ampak tedenski treningi so dobro obiskani in vsi skupaj postajajo dragocen del kluba, na katerega so bo v bodočih izzivih vedno mogoče zanesti.

Razveseljivo je, da si domače tekme ekip ogleda vse več gledalcev. V naših krajih je nogomet vedno privabljal ljudi in to je nujna nagrada za navdušence, ki svoj prosti čas porabijo za dejavnost kluba. Sprotne informacije o treningih, tekmah in drugih aktivnostih kluba so bralcem Rokovnjača in ostalim na voljo na spletnih straneh kluba http://nkcrnigraben.com/. 

Drago Kolenko
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo