Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

OBNOVILI SMO IGRIŠČE


ŠPORT

| |
20.10.2012      9:01
A A

OBNOVILI SMO IGRIŠČE


Že skoraj deset let je minilo, ko so bili tudi naši kraji udeleženi v velikih poplavah in deževnih neurjih. Takrat je tudi športno igrišče v Zlatem Polju utrpelo prve večje poškodbe, saj je na južnem delu voda dobesedno odtrgala del igrišča.


Skupinska slika pred začetkom tekme
Skupinska slika pred začetkom tekme
Deli:

Dokaj hitro smo opravili sanacijo poškodovanega dela. Namestili smo prek trideset hrastovih pilotov, globino izravnali z nasipom in armirano betonsko ploščo. Po nekaj letih, ko se je ta del posedel, so se pokazale asfaltne razpoke, ki smo jih vrsto let pred zimskem obdobju zalivali z asfaltno smolo. Želja po preplastitvi igrišča se nam je uresničila v letošnjem letu. Z občinsko pomočjo smo dočakali novo prevleko in dokončanje razsvetljave igrišča tudi z južne strani. Na novo smo zarisali vse označevalne črte, tako da je pogled na igrišče zares privlačen in popolen. Z otvoritveno nogometno tekmo med domačo ekipo in ekipo Občine Lukovica, ki so jo sestavljali delavci režijskega obrata, smo uradno začeli s športno rekreativnimi dejavnostmi na obnovljenem igrišču v Zlatem Polju. Povabilu na srečanje so se odzvali tudi predstavniki Občine Lukovica in si ogledali zanimivo nogometno tekmo, s katero so presenetili z odlično igro občinski varovanci. Oboji smo bili zadovoljni z neodločenim rezultatom 2:2. Družabni del smo nadaljevali v društvenem prostoru, ker nas je nagovoril župan Matej Kotnik. Poudaril je, da je vesel, da je društvo delavno in ustvarjalno, da smo dokončali dela, ki so bila že dolgo načrtovana. Prisluhnili smo tudi besedam podžupana Bojana Andrejke, Tomaža Cerarja, Janeza Pavliča in Mojce Cerar, ki je pohvalila delovanje zlatopoljskega društva. V prijetnem in sproščenem druženju smo ob prigrizku preživeli nekaj lepih trenutkov, kakršnih je v današnjem vsakdnevnem življenju vse premalo.

Ob koncu je predsednik športnega društva Viktor Pogačar izrazil zahvalo za udeležbo in dejal: "Vesel sem, da smo toliko naredili, upam pa, da drugo leto plan dela zaključimo z zamenjavo in obnovo zaščitne mreže okoli igrišča." Zahvalil se je vsem za pomoč, še zlasti Občini Lukovica, ki nas je finančno podprla, županu in Tomažu Cerarju ter ekipi Elektroinstalacije SKOČAJ d.o.o., ki so vestno in z vso odgovornostjo dokončali dela napeljave razsvetljave preostalega dela igrišča.

 

Tone Habjanič

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo