Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Državno prvenstvo


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
06.11.2013      8:05
A A

Državno prvenstvo


Namizni nogomet je popularen šport, ki ga je verjetno igral že vsak izmed nas. Vendar to ni le gostilniški šport, ampak je uveljavljen tudi profesionalno in letos je potekalo 7. državno prvenstvo v Sloveniji.


člani Bliska na državnem prvenstvu
člani Bliska na državnem prvenstvu
Deli:

Letošnje prvenstvo je potekalo 19.10.2013 v Ajdovščini. Člani Bliska so ponovno dosegli lepe rezultate. V kategoriji ženske posamično je Tjaši Kogovšek zasedla odlično drugo mesto. Skupaj z Petro Hvala sta dosegli drugo mesto tudi v kategoriji ženskih dvojic. Pri moških posamezno je Matevž Jeras obstal tik pod odrom za zmagovalce.  Nekoliko bolje sta se odrezala v paru z Rokom Šoštaričem v moških dvojicah, kjer sta zasedla tretje mesto. Pri mladincih do 18let je po daljši odsotnosti presenetil Roman Klopčič. Zasedel je prvo mesto in tako pokazal, da mu v igranju namiznega nogometa še vedno ni para. Je pa Roman letos v kategoriji do 18 igral zadnjič. Presenetil je tudi novi član društva Blisk Marko Štupar, ki je prvič igral na prvenstvu in zasedel zavidljivo tretje mesto. Na koncu je sledilo še klubsko tekmovanje, kjer je Blisk skušal ubraniti lanskoletni naslov prvakov, vendar pa so na koncu morali priznati premoč ekipi Udarnega vala.

Vseeno lahko rečemo, da je za nami še ena uspešna sezona namiznega nogometa.

 

DNN Blisk pogosto pripravlja turnirje in navdušuje nove bodoče tekmovalce. V tem slogu se je letos ponovno predstavil tudi na študentski areni, ki je potekala od 22. do 24. oktobra na Gospodarskem razstavišču. Seveda smo pripravili tudi turnir z  lepimi nagradami in mladi so bili navdušeni.

Veliko naših igralcev je uspešnih tudi na svetovni ravni in z veseljem naučimo tehnike namiznega nogometa nove navdušence. Zato spremljajte našo fb-stran: https://www.facebook.com/drustvonamizneganogometa.blisk, kjer objavljamo datume turnirjev,  treningov in vseh aktivnosti našega druženja in seveda vabljeni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.06.2017
Danes ni dogodkov.
01.07.2017 | Kultura
S knjigo v poletje
01.07.2017 | Kultura
S knjigo v poletje

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo