Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

AtransTrek - športni dogodek, ki je odlično ......


ŠPORT

| |
21.04.2016      8:20
A A

AtransTrek - športni dogodek, ki je odlično uspel kjub muhastem aprilskem vremenu


Pustolovsko pohodniškega dogodka v organizaciji Športnega društva Atrans s Trojan, se je kljub aprilskem vremenu udeležilo več kot 70 ljudi, ki se niso ustrašili dežja in so z navdušenjem iskali kontrolne točke v bližnji in daljni okolici Lukovice.


Zmagovalci AtransTrek-a 2016
Zmagovalci AtransTrek-a 2016
Deli:

Udeleženci pohodniške kategorije, 9 žensk in 23 moških, sta s Starega trga v Lukovici na slikovito, 21-kilometrsko traso pospremila rahel dež in veselo pričakovanje. Pol ure za Pohodniki je na 13-kilometrsko pot krenilo še 32 udeležencev Aktivne kategorije, ki se jim je v spremstvu staršev pridružilo 8 otrok :) Skupaj je na terenu uživalo več kot 70 ljubiteljev orientacijskega teka in pohodništva, ki so kljub aprilskemu vremenu pogumno podali v lov za kontrolnimi točkami. V cilju smo že po dobri uri dočakali prvega iz Aktivne kategorije, kmalu za njim pa je v cilj po slabih dveh urah teka po okoliških gričih in grebenih, pritekel tudi najhitrejši iz Pohodniške kategorije.

Zmagovalci so bili vsi. Večina izmed njih je bila premočena do kože, a nasmejana in dobre volje :) Najhitrejši so bili: Žan Ravnikar v konkurenci Aktivna ter Mojca Flerin in Nejc Zorman v Pohodniški kategoriji. Najboljšim sta nagrade podelila župan občine Lukovica Matej Kotnik in predsednik Krajevne skupnosti Trojane Lado Goričan.

Za suho zavetje na cilju je poskrbelo gostišče Furman, ki nam je odstopilo velik obokan prostor. Topel obrok in najbolj znan krof daleč naokoli je bil domena Gostinskega podjetja Trojane. Najunikatnejše pokale je zagotovila domača pivovarna Rokovnjač. Nagrade pa so prispevali: JR Sport (palice za nordijsko hojo SWIX), CRAFT (športna oblačila), Salomon (športna oblačila in oprema), JUB (barva), Piranske soline (sol) in Zeleno jabolko Sport (šola teka na smučeh).

Globok poklon vsem udeležencem, ki se niste ustrašili neugodne vremenske napovedi in se odločili, da pridete uživat na AtransTrek. Zaradi vas ga bomo naslednje leto z največjim veseljem ponovno organizirali, saj ste vi tisti, ki nas napolnete z energijo in voljo, da se zapodimo na teren in poiščemo najlepše kotičke. Zato obljubimo, da se naslednje leto zagotovo spet vidimo :)

ekipa ŠD Atrans
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo