Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
18°C | 28°C
torek, 24.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
17°C | 31°C
četrtek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

VANDALIZEM in UNIČEVANJE OBČINSKE LASTNINE


OBVESTILA

| |
14.04.2018      7:39
A A

VANDALIZEM in UNIČEVANJE OBČINSKE LASTNINEDeli:
Kultura se začne pri posamezniku. A kaj lahko porečemo ob pogledu na situacijo, ki nas je doletela po vikendu vsakoletne akcije Očistimo Slovenijo? Skrajno neprimerno, nekulturno in neodraslo je, da se po komaj nekaj dneh na novo popravljene fitnes naprave na obrežju Gradiškega jezera ponovno na isti napravi dogaja vandalizem. Nekdo se je odločil, da prežaga del fitnes naprave, ki sedaj seveda ni funkcionalna. Poraja se vprašanje ali se je sploh še vredno truditi z infrastrukturo in obiskovalcem jezera omogočiti boljše in prijetnejše okolje? S tem bi izgubili točko sprostitve in rekreacije za prenekatere obiskovalce. Tistemu ali tistim nekaj posameznikom, ki uničujejo kar je dobrega za družbo bi bilo potrebno naviti ušesa in jih podučiti o odnosu do vseh stvari in spoštovanja! Ugotavljamo namreč, da posamezniki družbene lastnine ne spoštujejo in ne cenijo. Več kot očitno jim je mar le za tisto, kar plačajo le iz lastnega žepa. V vsakem izmed nas naj zdrav razum in spoštovanje rasteta vsa leta življenja, kjer lahko z dobrimi deli pomagamo k boljši družbi, s slabimi pa ne škodimo samo drugim, temveč najbolj sebi in svoji vesti. 

Hkrati pozivamo mogoče očividce dogodka, da se obrnejo z informacijami na Občinsko upravo.  0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo