Logo MojaObčina.si

Lukovica

JUTRI
1°C
-1°C
SRE.
-2°C
-3°C
Deli
5454

VANDALIZEM in UNIČEVANJE OBČINSKE LASTNINE

Kultura se začne pri posamezniku. A kaj lahko porečemo ob pogledu na situacijo, ki nas je doletela po vikendu vsakoletne akcije Očistimo Slovenijo? Skrajno neprimerno, nekulturno in neodraslo je, da se po komaj nekaj dneh na novo popravljene fitnes naprave na obrežju Gradiškega jezera ponovno na isti napravi dogaja vandalizem. Nekdo se je odločil, da prežaga del fitnes naprave, ki sedaj seveda ni funkcionalna. Poraja se vprašanje ali se je sploh še vredno truditi z infrastrukturo in obiskovalcem jezera omogočiti boljše in prijetnejše okolje? S tem bi izgubili točko sprostitve in rekreacije za prenekatere obiskovalce. Tistemu ali tistim nekaj posameznikom, ki uničujejo kar je dobrega za družbo bi bilo potrebno naviti ušesa in jih podučiti o odnosu do vseh stvari in spoštovanja! Ugotavljamo namreč, da posamezniki družbene lastnine ne spoštujejo in ne cenijo. Več kot očitno jim je mar le za tisto, kar plačajo le iz lastnega žepa. V vsakem izmed nas naj zdrav razum in spoštovanje rasteta vsa leta življenja, kjer lahko z dobrimi deli pomagamo k boljši družbi, s slabimi pa ne škodimo samo drugim, temveč najbolj sebi in svoji vesti. 

Hkrati pozivamo mogoče očividce dogodka, da se obrnejo z informacijami na Občinsko upravo.  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij