Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
6°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
2°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 22°C
petek, 28.09.2018
5°C | 24°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Odgovor Občinske uprave na vprašanje o ......


OBVESTILA

| |
10.05.2018      11:49
A A

Odgovor Občinske uprave na vprašanje o sofinanciranju nakupa letnih vstopnic za Arburetum Volčji Potok


Vprašanje, zakaj Občina Lukovica ne sofinancira nakupa letnih vstopnic za vstop v Arboretum Volčji Potok, smo prejeli preko instagram računa Občina Lukovica. Občinska uprava je podala naslednji odgovor:


Deli:
Občina Lukovica je že pred leti in do vključno leta 2011 svojim občanom sofinancirala nakup letnih vstopnic za vstop v Arboretum Volčji Potok (AVP). V ta namen je bilo potrebno z AVP skleniti Sporazum, ki ni omogočal cenejši nakup vstopnic le za občane, temveč omogočal tudi organiziranim skupinam otrok iz vrtcev in skupinam učencev osnovne šole brezplačni vstop v park. Soglasje za sklenitev tega sporazuma pa je vsako leto podajal Občinski svet občine Lukovica. Nazadnje se je Občinski svet o sofinanciranju odločal na 9. redni seji dne 15.2.2012. Občinski svet občine Lukovica takrat ni soglašal s sofinanciranjem letnih kart za obisk parka Arboretum Volčji Potok za občane občine Lukovica v letu 2012 ter s tem ni podal soglasja županu g. Mateju Kotniku za podpis sporazuma med Občino Lukovica in Arboretumom Volčji Potok za cenejši nakup vstopnic v letu 2012. Pri glasovanju je sodelovalo 14 članov Občinskega sveta, ki so sklep zavrnili z 12 glasovi PROTI in 2 glasovoma ZA. Za sta glasovala svetnika Franc Avbelj in Gregor Bajde. Naj pri tem poudarimo tudi to, da je bilo vsako leto financiranja prodanih več kart kot je Občina v ta namen vložila sredstev.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo