Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 30°C
torek, 22.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
17°C | 30°C
petek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Omogočite dostop intervencijskim in delovnim ......


PROMET, OPOZORILA

| |
16.04.2018      7:39
A A

Omogočite dostop intervencijskim in delovnim vozilomDeli:

V zadnjem času opažamo, da je na nekaterih območjih naše občine intervencijskim in delovnim vozilom večkrat otežen ali celo onemogočen dostop zaradi neustrezno obrezanega drevja in žive meje na zemljiščih v zasebni lasti, katerih veje se raztezajo v območje javnih cest. V primerih požara in drugih intervencij, odvoza odpadkov in reševalnih akcij zaradi tega na vozilih nastaja škoda, na nekaterih območjih pa je dostop tem vozilom celo onemogočen. Rastline, ki se raztezajo na cesto, ovirajo dostop do objektov, zmanjšujejo preglednost cest in ogrožajo varnost tako voznikov kot občanov.

 

Občane zato prosimo, da odstranijo veje in uredijo svoje zunanje površine tako, da zagotovijo zadosten prostor za dostop intervencijskih in delovnih vozil, v nasprotnem primeru storitev oziroma intervencij ne bo mogoče izvesti. Za varen in nemoten dostop tovornih vozil mora biti namreč zagotovljena določena širina (2,7 m) ceste, pa tudi višina (4 m).

 

Vsem občanom se že v naprej zahvaljujemo za razumevanje in sodelovanje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo