Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
3°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-2°C | 5°C
torek, 28.11.2017
-3°C | 6°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Do konca avgusta javni razpis za dodelitev ......


OBČINSKE

| |
16.04.2016      8:48
A A

Do konca avgusta javni razpis za dodelitev nepovratnih finančnih sredstev za namen nakupa in vgradnje malih komunalnih čistilnih naprav


Z aprilom je Občina Lukovica izdala javni razpis za dodelitev nepovratnih finančnih sredstev za namen nakupa in vgradnje malih komunalnih čistilnih naprav v občini Lukovica v letu 2016. Slednje so lahko individualne ali skupinske za čiščenje komunalne odpadne vode, z zmogljivostmi čiščenja do 50 populacijskih enot na območju naše občine.


Deli:

Uredba o odvajanju in čiščenju komunalne in padavinske odpadne vode (Uradni list RS, št. 88/11, 8/12, 108/13) določa zahteve odvajanja in čiščenja komunalne odpadne in padavinske vode. Te morajo biti izpolnjene pri opravljanju storitev obvezne lokalne javne službe odvajanja in čiščenja komunalne odpadne in padavinske vode.


Kdo se lahko prijavi na razpis?

Razpis zadeva fizične osebe, ki imajo stalno prebivališče v Občini Lukovica. Priložiti morajo dokazila o načrtovani gradnji objekta za čiščenje komunalne odpadne vode, skladno s pogoji razpisa. Sredstva, ki so zagotovljena v proračunu Občine Lukovica za leto 2016 so v višini 30.000 EUR.


Posebni pogoji za pridobitev sredstev

Razpis zajema tri točke, v katerih so opredeljeni posebni pogoji za pridobitev sredstev. In sicer mora biti objekt enostanovanjske ali večstanovanjske stavbe izven območja aglomeracij, za katere mora Občina zagotoviti odvajanje in čiščenje komunalnih odpadnih vod z javnim kanalizacijskim sistemom in javno čistilno napravo. Prav tako mora biti poznana lokacija objekta, kar pomeni da morajo vlagatelji razpolagati z lastniško pravico ali predhodno sklenjeno služnostno pogodbo, ki je overjena pri notarju. Čistilna naprava mora imeti certifikat oziroma listino o skladnosti izdelka z zahtevami glede doseganja mejnih vrednostnih parametrov odpadnih vod, predpisanih z Uredbo o emisiji snovi pri odvajanju odpadnih vod iz malih komunalnih čistilnih naprav, ki jo določa Uradni list RS, št. 98/07 in 30/10.


Razpis se zaključi 22. avgusta 2016

Razpisna dokumentacije mora vsebovati:

  • Vlogo – prijavni obrazec, ki je dostopna na spletni strani. Vsebina vsebuje izpolnjen obrazec z osnovnimi podatki prosilca objekta, velikosti male komunalne čistilne naprave in obvezne priloge, in sicer izpisek iz zemljiške knjige ali notarsko overjeno služnostno pogodbo za lokacijo male komunalne čistilne naprave.
  • Vzorec pogodbe o sofinanciranju nakupa in vgradnje male komunalne čistilne naprave in ga na vsaki strani parafirati.

Razpisna dokumentacije je dosegljiva na spletni strani Občine Lukovica (www.lukovica.si) pod stranskim zavihkom »Razpisi«. Kontaktna oseba na Občini Lukovica, na katero se lahko obrnete je Rok Penec, višji svetovalec za javna naročila in gospodarske javne službe, 01/ 729  63 16.
Priloge:
PDF
javni_razpis_mkcn_2016.pdf
60611_javni_razpis_mkcn_2016.pdf (518,27 KB)
PDF
razpisna_dokumentacija.pdf
60611_razpisna_dokumentacija.pdf (265,49 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 09
Izšla: 23.11.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.11.2017
Danes ni dogodkov.
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo