Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Glasbena šola Polton v novih prostorih


KULTURA, KRONIKA, DOGODKI, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
12.04.2016      11:15
A A

Glasbena šola Polton v novih prostorih


Pomladno sonce je posijalo tudi v nove prostore glasbene šole Polton, ki je z aprilom odprla vrata na novi lokaciji v prvem nadstropju poslovne stavbe podjetja AVTO KVEDER d.o.o. v Lukovici, in privabilo nasmeh na lica najmlajših glasbenikov, ki so polni pričakovanj komaj čakali, da vstopijo v te nove prostore.


Nova pridobitev šole Polton
Nova pridobitev šole Polton
Deli:

V letu 2014 smo lahko prebrali članek o tem, da je Tomaž Jemec iz Rafolč ustanovil glasbeno šolo Polton z namenom, da bi lahko kvalitetno poučeval diatonično harmoniko po smernicah učnega načrta, ki je bil sprejet na ministrstvu za šolstvo, znanost in šport. Že takrat nam je omenil, da namerava v prihodnje odpreti oddelke še za ostala glasbila in s tem približati glasbo vsem tistim, ki so zaradi prezasedenosti javnih glasbenih šol ostali pred vrati. To namero je Tomaž kmalu predstavil sokrajanu in podjetniku Marjanu Kvedru, lastniku poslovne stavbe v Lukovici, ki mu je prisluhnil in podprl idejo o glasbeni šoli ter obljubil, da bosta našla rešitev. In danes že lahko vstopimo v nove prostore glasbene šole Polton, v katerih sta dve barviti učilnici. Vijolična učilnica s prelepim pogledom na gradiško cerkev in na s soncem obsijano dolino Črnega grabna, ki zelo blagodejno vpliva na učence kot tudi na starše, ki so prisotni na učnih urah ter čudovita zelena, ki nas očara z belim klavirjem pred zelenim ozadjem.

Z novimi prostori glasbene šole Polton je Tomaž še en korak bližje uresničitvi cilja, občina Lukovica pa je zagotovo dobila še en kulturni kotiček, kjer se bo veliko pelo in igralo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo