Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Občni zbor ŠTD Rafolče, delovna in čistilna ......


KRONIKA, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
19.04.2015      5:27
A A

Občni zbor ŠTD Rafolče, delovna in čistilna akcija, zbiranje papirja


V petek, 10. aprila 2015 ob 19. uri se je zbralo okoli 30 članov društva na letnem občnem zboru, ki ga je vodil delovni predsednik Marjan Kveder. Predsednik društva Blaž Jemec je nanizal dolgo paleto dogodkov v zelo uspešnem letu tako na področju športa (mali nogomet, namizni tenis, metanje podkev-novost v društvu, šah) pohodništva, rekreacije, uvedbe Igrarij, stalni obnovi igrišča in okolice in še veliko drobnih dejavnosti. Blagajnik Marko Pavlič je podal pozitivno bilanco, nadzornik Gorazd Krnc pa je potrdil pravilnost delovanja društva. Načrt za to leto je podoben lanskemu z nekaj dopolnitvami (vaški piknik, ureditev internetne strani, servisiranje delovnih strojev, lakiranje klopi, zbiranje starega papirja, sanacija igrišča, rekreacija….). Po konstruktivni razpravi je sledila še skromna zakuska.


Delovno predsedstvo ŠTD Rafolče
Delovno predsedstvo ŠTD Rafolče
Deli:

V sončni soboti, 11. aprila 2015, se je preko 50  najbolj zagnanih članov ŠTD Rafolče in krajanov zbralo na igrišču ob brunarici.  Postavili so 8 m robnikov, položili nekaj  kvadratnih metrov tlakovcev, položili cev za odvodnjavanje, postavili mostiček čez Vrševnik, ogradili prostor z latami ob igralih in zamenjali sekance, prebarvali so brunarico in uredili okolico brunarice in igrišča in še veliko manjših del.

 

Ekipa čistilcev je nabrala še vedno precej odpadkov predvsem v kamnolomu v Vrhovljah in več vrečk odpadnik škatlic od cigaret ob gozdovih. Še vedno nekateri ne poznajo odvoza komunalnih odpadkov in ostalega.

 

Zahvaljujemo se za doniran material in usluge podjetjem, ustanovam in posameznikom: GTB Boštjan Tekavc s.p., Dare Kos s.p., Marko Zalaznik s.p. P.D.C. Popravilo In Prodaja Avtomobilov Peter Cerar s.p., Avto  Kveder, d. o. o. in Občina Lukovica

 

V akciji zbiranja papirja je bil najbolj produktiven Aleš Marinčič in Vili Gušte. Na tak način se lahko zbere nekaj dodatnega prepotrebnega denarja za delo društva.

  

Delo društva je zelo raznovrstno in ob pomoči vseh članov in krajanov je lahko uspešno. Obe akciji,  čistilna in delovna sta dobro uspeli, zahvala vsem, ki so se jih udeležili, tako člani društva in krajani. Na koncu akcij je sledila odlična hrana po zasluga kuharja Sandija in Marka.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo