Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
17°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

8. Občinsko prvenstvo v šahu v organizaciji ......


ŠPORT, KRONIKA, DRUŠTVA

| |
03.10.2016      20:02
A A

8. Občinsko prvenstvo v šahu v organizaciji ŠTD Rafolče


V okviru občinskega praznika v začetku septembra, je bilo 25. septembra 2016 s pričetkom ob 9. uri izvedeno 8. občinsko prvenstvo posameznic in posameznikov v šahu v lepo pripravljeni brunarici ŠTD Rafolče. Udeležilo se ga je 10 šahistov. Igralo se je 7 kol po švicarskem sistemu, zmagal pa je petič Janez Hribar, mojstrski kandidat.


Deli:

Turnir je otvoril predsednik ŠTD Blaž Jemec in zaželel tekmovalcem uspešne miselne boje. V imenu občine Lukovica je spregovoril nekaj spodbudnih besed občinski svetnik iz Rafolč Tomaž Andrejka. Skrbno pa je nadziral podatke preko računalniškega programa Marko Breznik.

 

Mladi in starejši šahisti so se udarili med seboj, kjer je izstopal mladi Anže Pavlič, ki je kar dva izkušena šahista prisilil k predaji. Po zelo zagrizenih dvobojih predvsem za drugo mesto, je pri posameznikih zmagal Janez Hribar s 6,5 točkami, sledila sta Marjan Dolinšek 5,5 točk in Nejc Dolinšek s 4,5 točk. Četrti je bil Mirko Čokan nato pa sta sledila še Blaž Jemec in Marko Breznik.  Pri mladih  je dobil največji pokal Anže Pavlič, kot tudi Gašper Dečman in Lenart Pavlič za drugo in tretje mesto.

 

Zahvaljujemo se občini Lukovica za denarno pomoč in ŠTD Rafolče za odlično organizacijo. Se vidimo na naslednjem občinskem prvenstvu. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo