Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

12. turnir ŠTD Rafolče v namiznem tenisu


ŠPORT, KRONIKA, DRUŠTVA

| |
18.04.2016      8:36
A A

12. turnir ŠTD Rafolče v namiznem tenisu


V nedeljo, 6. marca 2016, je bil izveden tradicionalni turnir v namiznem tenisu, ki se je odvijal v veliki telovadnici OŠ Janka Kersnika na Brdu s pričetkom ob 10. uri. Udeležili so se ga osnovnošolci, dijaki, študentje, moški in ženske. Večina udeležencev je pridno trenirala v šolski telovadnici med letom in uspehi v hitrem sukanju loparja niso izostali. Nastopilo je 24 sodelujočih v 3 kategorijah, 9 v kategoriji osnovnošolskih otrok, 10 v kategoriji odraslih moških in 5 v kategoriji žensk.


Udeleženci 12. turnirja v namiznem tenisu
Udeleženci 12. turnirja v namiznem tenisu
Deli:

Rezultati tekmovanja: Pri članih je bil vrstni red naslednji: Zmagal je abrahamovec Igor Tekavc, sledijo pa: 2. Matjaž Iglič, 3. Andraž Sovec, 4. Klemen Klinar, 5. Aleš Marinčič, 6. Marko Tomc, 7. Blaž Jemec, 8. Milan Jeretina, 9. Sandi Ceglar in 10. Nejc Dolinšek.

V ženski kategoriji je bi vrstni red: 1. Urša Barle, 2. Julijana Jeretina, 3. Ana Kebe, 4. Veronika Iglič in 5. Vesna Iglič.

 

Pri osnovnošolcih je bil vrstni red: 1. Nace Sovec, 2. Gašper Dečman, 3. Žiga Podgoršek, 4. Kristjan Ciglar, 5. Nejc Podgoršek, 6. Žan Gošte, 7. mesto si delita Andraž Barle in Max Tomc, 9. mesto si delita Rok Iglič in Anže Pavlič

 

Najboljši trije v vsaki kategoriji so dobili medalje.

 

Zahvaljujemo se vodji tekmovanju Marku Brezniku, vodstvu šole za prostor in gostišču Čebelica, ki je vse tekmovalce obdaril s pico. Vidimo se spet naslednje leto.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo