Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.04.2018

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Jutranje temperature bodo od 6 do 12 °C.
10°C | 27°C
torek, 24.04.2018
11°C | 24°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 25°C
četrtek, 26.04.2018
12°C | 25°C
petek, 27.04.2018
11°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Stanje infrastrukturnih projektov v občini ......


GOSPODARSTVO, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
18.04.2017      7:30
A A

Stanje infrastrukturnih projektov v občini LukovicaDeli:
V zadnjih dneh so se zaključila dela 2. faze izgradnje kanalizacije za odpadno vodo, meteorne kanalizacije in investicijskega vzdrževanja vodovoda v Spodnjih Praprečah. V teh dneh se zaključujejo tudi dela izgradnje podaljška vodovoda, meteorne kanalizacije in rekonstrukcija ceste v Rafolčah. Po prvomajskih praznikih bosta predvidoma oddani vlogi za izdajo uporabnih dovoljenj (tako za Sp. Prapreče, kot tudi Rafolče). Na Stranski ulici v Prevojah so bila dela izgradnje kanalizacijskega sistema, investicijskega vzdrževanja vodovoda ter asfaltiranje ceste v mesecu marcu že zaključena. Do konca aprila bo infrastruktura tudi uradno predana v uporabo. Pridobljena je bila projektna dokumentacija za izgradnjo kanalizacije, vodovoda in ceste Imovica – Prevalje. V aprilu bodo potekale predstavitve projektov in terminskih planov prebivalcem Imovice.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 02
Izšla: 06.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo