Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 30°C
torek, 22.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
17°C | 30°C
petek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Stanje infrastrukturnih projektov v občini ......


GOSPODARSTVO, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
18.04.2017      7:30
A A

Stanje infrastrukturnih projektov v občini LukovicaDeli:
V zadnjih dneh so se zaključila dela 2. faze izgradnje kanalizacije za odpadno vodo, meteorne kanalizacije in investicijskega vzdrževanja vodovoda v Spodnjih Praprečah. V teh dneh se zaključujejo tudi dela izgradnje podaljška vodovoda, meteorne kanalizacije in rekonstrukcija ceste v Rafolčah. Po prvomajskih praznikih bosta predvidoma oddani vlogi za izdajo uporabnih dovoljenj (tako za Sp. Prapreče, kot tudi Rafolče). Na Stranski ulici v Prevojah so bila dela izgradnje kanalizacijskega sistema, investicijskega vzdrževanja vodovoda ter asfaltiranje ceste v mesecu marcu že zaključena. Do konca aprila bo infrastruktura tudi uradno predana v uporabo. Pridobljena je bila projektna dokumentacija za izgradnjo kanalizacije, vodovoda in ceste Imovica – Prevalje. V aprilu bodo potekale predstavitve projektov in terminskih planov prebivalcem Imovice.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo