Logo MojaObčina.si

Loški Potok

JUTRI
17°C
7°C
SOB.
20°C
7°C
1969

Vabljeni na druženje pod okrašeno smreko

VABILO

 

Ob vstopu v veseli december vas Občina Loški Potok, Prostovoljno gasilsko društvo Hrib Loški Potok in Osnovna šola dr. Antona Debeljaka vabijo na prireditev, na kateri se bodo s svojim nastopom predstavili otroci vrtca ter šolskega mladinskega pevskega zbora, ob tej priložnosti pa bo center občine tudi praznično zasijal. Prireditev se bo odvijala na Hribu v Loškem Potoku pod okrašeno smreko v soboto, 7. decembra 2019 ob 17.30 uri. Po prireditvi vas vabimo na družabno srečanje.

                                                                                                                                                       Vljudno vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi