Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
10°C
JUTRI
24°C
10°C
Oceni objavo

STERILIZACIJA IN KASTRACIJA MAČK

Na podlagi sklepa občinskega sveta bo Občina Loški Potok v letu 2023 sofinancirala sterilizacijo mačk in kastracijo mačkov lastnikom živali, ki imajo stalno prebivališče v občini Loški Potok. V ta namen je občina sklenila pogodbo z Veterinarsko postajo Ribnica, d.o.o., Lepovče 4, 1310 Ribnica, ki je izbrani izvajalec omenjenih storitev za našo občino. Sofinanciranje občine za posamezno žival znaša:

-       Za sterilizacijo mačk 41,25EUR z DDV

-       Za kastracijo mačkov 33,75 EUR z DDV

Razliko do polne cene v enakem znesku krije lastnik živali.

Vsi koristniki storitve morate izpolniti prijavni obrazec za sofinanciranje sterilizacije in kastracije lastniških mačk v občini Loški Potok za leto 2023. Pred posegom mora obrazec potrditi občina. Na podlagi potrjenega obrazca boste lahko opravili storitev na Veterinarski postaji Ribnica.

 

Oglejte si tudi