Logo MojaObčina.si

Loški Potok

JUTRI
21°C
8°C
ČE.
23°C
10°C

PROJEKT PROSTOFER ZAŽIVEL TUDI V NAŠI OBČINI

Občina Loški Potok je v letošnjem letu pristopila k izvajanju projekta »Izboljšanje trajnostne mobilnosti na socialnem področju«, oziroma skrajšano »PROSTOFER«. Omenjeni projekt vodi oziroma izvaja zavod Zlata mreža, s katerim je občina sklenila pogodbo. V projektu bodo kot prostovoljni šoferji sodelovali člani Društva upokojencev Loški Potok. Danes, 13. 5. 2021, je tako v dvorani večnamenskega objekta potekalo izobraževanje sodelujočih v projektu, na katerem je direktor zavoda Zlata mreža gospod Miha Bogataj prostovoljcem v teoretičnem delu podrobneje predstavil vse podrobnosti v zvezi z izvajanjem prevozov, v praktičnem delu pa so prostovoljci novo vozilo e-Golf, s katerim se bodo prevozi izvajali, lahko tudi preizkusili. Projekt PROSTOFER naj bi se v naši občini začel izvajati s ponedeljkom, 24. 5. 2021. Vsi občani, ki bi potrebovali prevoz, si ga lahko rezervirajo tri dni pred dnevom prevoza na telefonsko številko 080 10 10. V klicnem centru bodo zabeležili njihove podatke in lokacijo potrebnega prevoza. Več oziroma podrobnejše podatke o samem načinu rezervacije prevozov in o samem delovanja projekta pa si lahko preberete v drugi letošnji številki glasila ODMEVI, ki je izšla v mesecu maju.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi