Logo MojaObčina.si

Loški Potok

JUTRI
29°C
16°C
NED.
28°C
16°C
1969

OBISK MINISTRA JANEZA CIGLERJA KRALJA

V sklopu obiska vlade v jugovzhodni Sloveniji je bil v četrtek, 11. 11. 2021, na obisku v naši občini minister za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti Janez Cigler Kralj.  Gostitelj njegovega obiska je bil Dom starejših občanov Grosuplje s svojo enoto Loški Potok, ki je tudi poskrbel za protokol in izvedbo celotnega obiska. V novozgrajenem večnamenskem objektu na Hribu se je minister s svojo ekipo na delovnem kosilu, ki ga je pripravil dom, sestal s predstavniki Doma starejših občanov Grosuplje, na čelu z direktorico Metko Velepec Šajn, županom naše občine Ivanom Benčino ter predstavniki stranke Nova Slovenija iz Loške doline. V razgovoru med kosilom je direktorica doma ministru najprej predstavila delo doma in ob tem ministra seznanila tudi s težavami, s katerimi se v domu srečujejo. V nadaljevanju je župan ministru na kratko predstavil tudi projekt »Srebrna vas«. Po kosilu je minister na kratko obiskal in si ogledal tudi enoto doma Loški Potok, malce poklepetal s stanovalci in zaposlenimi, nato pa odpotoval novim obveznostim naproti.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi