Logo MojaObčina.si

Loški Potok

DANES
27°C
14°C
JUTRI
23°C
10°C

Baza slovenskih filmov

Knjižnica Miklova hiša Ribnica obvešča, da se je pridružila sistemu spletne knjižnične izposoje slovenskih filmov. Vsi člani knjižnice se lahko povežete na svoj brezplačni uporabniški račun BSF – Baza slovenskih filmov in že lahko gledate filme. V tem trenutku jih je že 286, od tega kar 116 takih, ki so dostopni samo članom partnerskih knjižnic.

Knjižnica Miklova hiša Ribnica je ena izmed prvih knjižnic, ki se je pridružila projektu digi-talne izposoje slovenskih filmov. Storitev je v okviru obstoječe spletne platforme Baza slovenskih filmov razvila Filmoteka ob podpori Združenja splošnih knjižnic Slovenije. Cilj projekta je digitalna prenova knjižnične izposoje avdiovi-zualnih del in večja dostopnost slovenskega filma širšemu občinstvu.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi