Logo MojaObčina.si

Loški Potok

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
1°C
-3°C

15. likovno srečanje in 5. otroška ustvarjalnica

651

V zadnjem vikendu v juniju bo potekalo 15. likovno srečanje in 5. otroška ustvarjalnica. Tema ustvarjanja so vodni motivi Loškega Potoka. Uvodna predstavitev motivov bo v soboto, 24. junija 2017 ob 9. uri v dvorani na Občini Loški Potok, potem bo sledilo ustvarjanje na različnih lokacijah.  V nedeljo, 25. junija 2017 ob 15. uri bodo dela predstavljena pred Domom starejših občanov na Hribu. Zaključna razstava bo 6. oktobra 2017 v okviru občinskega praznika. Lepo vabljeni, da spremljate delo likovnih ustvarjalcev in se nam pridružite!

TD Loški Potok

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij