Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno, predvsem v Prekmurju bo še možna jutranja megla. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
8°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
11°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice SOS obvestila

Preventivno čiščenje vrtnin po požaru v ......


SOS OBVESTILA

| |
17.05.2017      16:18
A A

Preventivno čiščenje vrtnin po požaru v podjetju Kemis na VrhnikiDeli:
Spoštovani občani, 

v zvezi z obvestilom s strani Štaba Civilne zaščite Občine Vrhnika (povezava: http://www.vrhnika.si/?m=not&a=show&id=970) o preklicu skoraj vseh preventivnih zaščitnih ukrepov po požaru v podjetju Kemis, vas obveščamo, da tudi v Logatcu ni potrebe po kakršnih koli dodatnih zaščitnih ukrepih, saj nimamo podatkov, da bi po prehodu dimnega oblaka, prišlo do kritičnega onesnaženja tal, vodnih površin in podobno. Večjih nevarnosti za zdravje ni. 

Kljub temu, pa vseeno priporočamo, da občani vrtnine ali sadje operejo pred uporabo, kot bi to storili tudi sicer, vendar bolj temeljito. 

Svetujemo tudi, da se občani vedno in redno pripravljajo na vse nesreče in na vse izredne dogodke in naj bodo venomer pripravljeni izvajat samozaščito za lastno varnost, varnost bližnjih ter skupnosti. 

Štab CZ Logatec


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA LOGATEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.