Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
4°C
-1°C
JUTRI
1°C
-5°C

Preventivno čiščenje vrtnin po požaru v podjetju Kemis na Vrhniki

Spoštovani občani, 

v zvezi z obvestilom s strani Štaba Civilne zaščite Občine Vrhnika (povezava: http://www.vrhnika.si/?m=not&a=show&id=970) o preklicu skoraj vseh preventivnih zaščitnih ukrepov po požaru v podjetju Kemis, vas obveščamo, da tudi v Logatcu ni potrebe po kakršnih koli dodatnih zaščitnih ukrepih, saj nimamo podatkov, da bi po prehodu dimnega oblaka, prišlo do kritičnega onesnaženja tal, vodnih površin in podobno. Večjih nevarnosti za zdravje ni. 

Kljub temu, pa vseeno priporočamo, da občani vrtnine ali sadje operejo pred uporabo, kot bi to storili tudi sicer, vendar bolj temeljito. 

Svetujemo tudi, da se občani vedno in redno pripravljajo na vse nesreče in na vse izredne dogodke in naj bodo venomer pripravljeni izvajat samozaščito za lastno varnost, varnost bližnjih ter skupnosti. 

Štab CZ Logatec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!