Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
13°C
-1°C
PET.
18°C
-1°C
Deli
13291

Kvalifikacijska odprava za bronasto MEPI priznaje

Mednarodno priznanje za mlade

Zasnova programa temelji na osebnem (individualnem) izzivu. Mladim predstavlja netekmovalen program prostovoljnih, športnih, kulturnih, intelektualnih in avanturističnih dejavnosti, ki spodbujajo osebno odkrivanje in rast, samozaupanje, vztrajnost, odgovornost do samega sebe in ne nazadnje služenje (njihovi) skupnosti.

Dostopen je vsem mladim od 14. do 25. leta. Sestoji se iz štirih področij (služenje oz. prostovoljno delo, odprava, veščine in rekreativni šport) na treh stopnjah (bron, srebro, zlato). Merilo za pridobitev priznanja je izboljšanje sposobnosti udeleženca, doseženo z njegovo vztrajnostjo. Vsak napreduje po lastnih zmožnostih in tekmuje le sam s seboj.

Danes je program prisoten v več kot 140 državah. V tem času je v programu sodelovalo že preko 9 miljonov mladih.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi