Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
35°C
19°C
SRE.
35°C
19°C

ŠPORTNI SVET - DOBRODELNI LOGATEC

ŠPORTNI SVET - DOBRODELNI LOGATEC je dogodek, ki bo združil rekreacijo in dobrodelnost. Pod okriljem časopisa Svet24, Radio Aktual in Občine Logatec bo potekal v Centru Varne vožnje Blagomix Varna Vožnja v Logatcu, dne 7.10.2018, od 8. ure dalje.


Največji športno-rekreativni dogodek z dobrodelno noto, s katerim zbiramo sredstva za 38 družin z otroki s posebnimi potrebami, bo postregel z bogatim spremljevalnim programom in številnimi aktivnostmi. Za tekače bo na voljo humanitarni tek na 5, 10.5 ali 21 kilometrov, vse prijavljene pa čaka brezplačen obrok in posebna vrečka presenečenja! Čaka vas tudi bogat nagradni sklad za zmagovalce najdaljše razdalje, ki znaša kar 3000 evrov! Poskrbljeno pa bo tudi za najmlajše, ki se bodo lahko pomerili v Cici teku na 600m. Tisti tekači, ki bi se želeli posvetovati s tekaškim trenerjem Urbanom Praprotnikom, pa boste imeli priložnost, da se udeležite njegove tekaške delavnice. Na voljo bo tudi joga z svetovno priznano jogistko Ana Devayani Kersnik Žvab, za vse tiste, ki bi si želeli sprostitve za telo in duha. 

V organizaciji Tekaškega smučarskega kluba Logatec bo med 9. in 12. uro potekala rolkarska tekma pod okriljem poletnega pokala Smučarska Zveza Slovenije - SloSki.si.

Od 15.ure dalje bomo nadaljevali z atraktivnim zabavnim programom in družinskim projektom Vozi varno, ki ozavešča o varnosti v prometu in poudarja pozornost na tiste najbolj ogrožene udeležence v prometu. 

PODROBNI PROGRAM PRIREDITVE:

8.00      Odprtje prijavnega prostora

9.00      Rolkarska tekma

9.05      Tekaške delavnice z Urbanom Praprotnikom

10.30    Joga z Ano Kersnik Žvab

10.45    Predstavitev Zveze društev ledvičnih bolnikov Slovenije

11.00    Pozdrav župana občine Logatec

11.05    Cici tek

11.15    Humanitarni tek na 5km, 10,5km in 21km

13:45    Dobrodelna športna dražba

14.00    Podelitev priznanj najboljšim

14.30    Zabavni program z Majo Oderlap, Zvito Feltno in Domnom Kumrom

15.00    Projekt Vozi varno (pomisli na otroke)

16.00    Prikaz in možnost preizkusa varne vožnje na poligoni Blagomix

17.00    Prikaz reševanja ponesrečenca iz vozila s strani lokalnih gasilcev

18:00    Konec prireditve


PRIJAVITE SE ZDAJ na spodnji povezavi.
https://novice.svet24.si/sportni-svet-logatec

Vse to in še več na dogodku Dobrodelni Logatec, 7. oktobra 2018 od 8. ure dalje.
Lokacija: IOC Zapolje III/12, 1370 Logatec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi