Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
20°C
2°C
JUTRI
20°C
1°C
Deli

Javno naznanilo

Občina Logatec obvešča javnost o javni razgrnitvi predloga Odloka o spremembah in dopolnitvah Odloka o občinskem prostorskem načrtu občine Logatec (SD OPN 8) v delu, ki se nanaša na spreminjanje namenske rabe zemljišč zaradi napenjanja na zemljiški kataster januar 2020.

 

Po javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka OPN, ki je bil pripravljen na zemljiškem katastru junij 2019 je občina predlog OPN pripravila na posodobljenem zemljiškem katastru, januar 2020, pri tem pa se je, zaradi nove parcelacije, tehnično uskladila namenska raba nekaterih zemljišč. 

 

Gradivo bo javno razgrnjeno od 24. 2. 2020 do 9. 3. 2020, v prostorskem informacijskem sistemu Občine Logatec, www.geoprostor.net v zavihku JAVNA RAZGRNITEV napenjanje ZKP 2020. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi