Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
13°C
5°C
JUTRI
11°C
5°C

Javni posvet OPPN Tabor

Na podlagi 111. člena Zakona o urejanju prostora (Uradni list RS, št. 61/07) in 24. člena Statuta Občine Logatec (Logaške novice, 1-2/14 - uradno prečiščeno besedilo) župan Občine Logatec razpisujem


JAVNI POSVET ZA OPPN Stanovanjska soseska Tabor GL-150,

ki bo v sredo, 10. marca 2021, ob 17. uri

v Veliki sejni sobi Upravnega centra Logatec, Tržaška cesta 50 a, 1370 Logatec.


Namenjen je zainteresirani javnosti in nosilcem urejanja prostora, da podajo morebitne pripombe in strokovne usmeritve za pripravo osnutka OPPN.


Posvet bo izveden skladno z navodili NIJZ (od 10 do največ 50 ljudi; V tem primeru mora sklicatelj obvezno voditi seznam prisotnih ljudi in zagotoviti minimalno varnostno razdaljo med ljudmi in upoštevati higienska priporočila v skladu z navodili NIJZ. Seznam mora vsebovati naslednje podatke: - ime in priimek udeležencev, - naslov stalnega prebivališča, - kontaktna telefonska številka, - kraj zbiranja (kraj, ulica in hišna številka ter podatek o tem ali gre za zaprt ali odprt prostor), - čas zbiranja (datum in čas začetka in konca zbiranja).Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi