Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
20°C
6°C
JUTRI
16°C
7°C

Lutkovne delavnice za otroke s predstavo

V sredo, 15. januarja ob 17.00 uri pričenjamo z delavnicami, na katerih se bodo otroci spoznali z različnimi tipi lutk, jih sami izdelali in na koncu ob materinskemu dnevu pripravili tudi čisto pravo lutkovno predstavo. Na prvem srečanju se bomo spoznali med sabo in si pogledali, katere vrste lutk poznamo (marionette, kaširane lutke, lutke na palici, lutke iz papirja, mimične lutke, namizne ročne lutke, prstne lutke, poslikava dlani,...) Nato bomo dali domišljiji prosto pot in se poigrali.

Delavnice so namenjene otrokom od 6-11 let, obsegale bodo 8 srečanj po 1 uro. Mentorica bo Alenka Smolčnik. Udeležba je brezplačna, obvezne prijave na hisa-logatec@filantropija.org ali 070 892 903, saj je število mest omejeno.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi