Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
31°C
15°C
JUTRI
34°C
16°C
Deli
1317

Nevladne organizacije, izkoristite NVO ustvarjalnik in dosezite več - razvijte novo storitev ali produkt

Iščemo nevladne organizacije iz osrednje Slovenije, ki imate idejo o novem produktu, storitvi ali nadgradnji že obstoječega produkta/storitve ter potrebujete dodatno znanje, mentorstvo, izobraževanje (stroka, finance, promocija, poslovni načrt, ogled dobrih praks…). Potrebo izrazite sami. OPOZORILO: storitve so za vas brezplačne.

V preteklem in letošnjem letu so usluge Stičišča NVO osrednje Slovenije med drugimi koristile NVO s potencialom iz občine Logatec: Športna zveza Logatec.

 

Javite se nam preko maila ali po telefonu, sporočite, kaj konkretno potrebujete (znanje s katerega področja), da bi lažje uresničili idejo. Skupaj bomo poskusili najti pot do uspešne postavitve produkta na trg.

 

Več o projektu najdete na spletni strani: www.consulta.si

 

Kontakt: Klavdija Tomažič

e-mail: klavdija.tomazic@consulta.si

Telefon: 01/320 94 84

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi