Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, rahle padavine bodo povsod ponehale. Burja na Primorskem bo še naprej slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem okoli 6 °C.
2°C | 7°C
četrtek, 22.11.2018
5°C | 7°C
petek, 23.11.2018
6°C | 9°C
sobota, 24.11.2018
5°C | 9°C
Opozorila
Torek, 20.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Županova 5-ka Ani Zajc


ŠPORT

| |
15.11.2017      15:52
A A

Županova 5-ka Ani ZajcDeli:

Mlada plesalka in športnica Ana Zajc z Loga je svojemu bogatemu naboru odličij dodala še eno izjemno priznanje. Na svetovnem prvenstvu v hiphopu na Danskem je v kategoriji mladinskih parov med kar 68 pari postala svetovna podprvakinja, zato ji je župan Miran Stanovnik podelil posebno priznanje županova petka: "To je posebno priznanje, s katerim želim javno izpostaviti naše občane, ki vsak na svojem področju dosegajo vrhunske rezultate. Sam zelo dobro vem, koliko dela in truda je treba vložiti za doseganje vrhunskih rezultatov na vsakršnem področju delovanja, naj bo to šport, kultura ali kakšna druga dejavnost. Ani podarjam to petko z upanjem, da ji bo priznanje vlilo dodatne energije in volje, da nadaljuje po vrhunski poti, ki so jo skupaj z najbližjimi tako uspešno začeli."
Trinajstletna Ana Zajc z Loga pleše hiphop že od svojega četrtega leta starosti. Letošnji državni prvakinji, vice evropski in vice svetovni prvakinji med mladinskimi pari ples pomeni več kot le šport, ki si ga je izbrala. Ples je  njena ljubezen, vsakodnevni večurni treningi ji pomenijo sprostitev, način življenja in korak bližje svojim sanjam, kajti le takšna predanost vodi do izjemnih rezultatov in življenjskih sanj. Te pa so, da bo za vedno ostala v plesu kot trenerka ali koreografinja nekje v tujini, kjer ples cenijo veliko bolj kot tu v Sloveniji. Županovo priznanje ji pomeni veliko, saj s tem vidi, da je vsekakor na pravi poti, sploh ker ga je dobila iz rok takšnega župana, ki zna ceniti šport in ve, koliko truda, odrekanja in talenta je potrebnega za doseganje takšnih rezultatov. 

 

Peter Kavčič, fotografiji: arhiv občine in Ane Zajc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Številka: 464
Izšla: 05.11.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.11.2018 | Kultura
Pogovor ob čaju z Dušico Kunaver

Bodite prvi pri oddaji mnenja.