Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
22°C
6°C
JUTRI
13°C
10°C
Deli
3628

Županova 5-ka Ani Zajc

Mlada plesalka in športnica Ana Zajc z Loga je svojemu bogatemu naboru odličij dodala še eno izjemno priznanje. Na svetovnem prvenstvu v hiphopu na Danskem je v kategoriji mladinskih parov med kar 68 pari postala svetovna podprvakinja, zato ji je župan Miran Stanovnik podelil posebno priznanje županova petka: "To je posebno priznanje, s katerim želim javno izpostaviti naše občane, ki vsak na svojem področju dosegajo vrhunske rezultate. Sam zelo dobro vem, koliko dela in truda je treba vložiti za doseganje vrhunskih rezultatov na vsakršnem področju delovanja, naj bo to šport, kultura ali kakšna druga dejavnost. Ani podarjam to petko z upanjem, da ji bo priznanje vlilo dodatne energije in volje, da nadaljuje po vrhunski poti, ki so jo skupaj z najbližjimi tako uspešno začeli."
Trinajstletna Ana Zajc z Loga pleše hiphop že od svojega četrtega leta starosti. Letošnji državni prvakinji, vice evropski in vice svetovni prvakinji med mladinskimi pari ples pomeni več kot le šport, ki si ga je izbrala. Ples je  njena ljubezen, vsakodnevni večurni treningi ji pomenijo sprostitev, način življenja in korak bližje svojim sanjam, kajti le takšna predanost vodi do izjemnih rezultatov in življenjskih sanj. Te pa so, da bo za vedno ostala v plesu kot trenerka ali koreografinja nekje v tujini, kjer ples cenijo veliko bolj kot tu v Sloveniji. Županovo priznanje ji pomeni veliko, saj s tem vidi, da je vsekakor na pravi poti, sploh ker ga je dobila iz rok takšnega župana, ki zna ceniti šport in ve, koliko truda, odrekanja in talenta je potrebnega za doseganje takšnih rezultatov. 

 

Peter Kavčič, fotografiji: arhiv občine in Ane Zajc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi