Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
4°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 20°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Začeli z gradnjo igrišča z umetno travo


ŠPORT

| |
18.11.2016      00:15
A A

Začeli z gradnjo igrišča z umetno travo


Mkeršmanc in njegov podizvajalec Fitšport sta z gradnjo začela v začetku novembra. Projekt je sofinanciran z državnimi sredstvi, končan pa naj bi bil do konca tega meseca.


Deli:

»Občina Log - Dragomer je novembra 2015 pripravila dokument identifikacije investicijskega projekta, s katerim je kandidirala na razpisu Fundacije za šport v delu, ki se nanaša na izgradnjo športne infrastrukture. Kljub velikemu številu prijav ostalih zainteresiranih, je bil naš projekt prepoznan za upravičenega in nujnega,« nam je pojasnila občinska uprava. Kot smo izvedeli, so na razpisu za ta projekt dobili skoraj 28 tisočakov. Občina je med devetimi ponudbami izbrala najcenejšo, dobrih 61 tisoč evrov (brez DDV) vredno pogodbo. »Najugodnejša je bila ponudba Mkeršmanc, d. o. o., s podizvajalcem FITŠPORT, d. o. o. Mekršmanc opravlja gradbena dela, medtem ko bo podjetje FITŠPORT, d. o. o., dobavilo umetno travo,« je pojasnil Martin Martinčič, ki na občini pokriva finančno področje. V okviru gradnje je previdena ureditev odvodnavanja, podlage in postavitev umetne trave na pripravljeno podlago. »Igrišče bo obdano z 'ograjo' iz viseče mreže, ki bo vpeta na nosilce. Velikost igrišča bo 22 x 42 metrov; igralne površina igrišča pa je 20 x 40 metrov.« Kot so nam še pojasnili na občini, bo igrišče razsvetljeno in ga bodo lahko uporbljali tudi v večernih urah, zaradi česar se bo podaljšal čas za uporabo, posledično pa se bo zmanjšala potreba po najemanju prostorov za vadbo.


V. L. 
Foto: V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!