Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

pretežno jasno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Pojavljale se bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 9, na severozahodu do 11 °C.
-4°C | 8°C
četrtek, 18.01.2018
-4°C | 8°C
petek, 19.01.2018
3°C | 5°C
sobota, 20.01.2018
0°C | 6°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 6°C
Opozorila
Sreda, 17.1.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
8°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vabljeni na Frogsmass!


ŠPORT

| |
15.11.2012      16:11
A A

Vabljeni na Frogsmass!


Za nami sta prva dva meseca petnajste Žabje sezone in v ŠŠD Log-Dragomer že komaj čakamo na naše tradicionalno prednovoletno srečanje, ki bo v četrtek, 29. novembra, ob 18.00 uri v veliki telovadnici OŠ Log-Dragomer.


Članska plesna skupina na svetovnem
Članska plesna skupina na svetovnem
Deli:
Preko 200 udeležencev naših programov bo predstavilo zanimiv plesno-akrobatski program. Na prireditvi, kjer vstopnine ne bo, si boste lahko ogledali nastope naših najmlajših (Mini, Cici in Maxi Žabice) in najstarejših (Žabice babice) rekreativnih skupin, svojega prvega letošnjega nastopa pa se še posebej veselijo zelo okrepljene tekmovalne otroške, mladinske in članske ekipe Žabic. Atraktivne plesno-akrobatske nastope bodo predstavile tudi vrhniške Pegice, evropske podprvakinje in slovenske reprezentantke na prihajajočem svetovnem prvenstvu ter naši najuspešnejši pari: Maxi Mohorič & Janko Mazi, trenutno vodeča na lestvici Evropske cheer lige, Ida Grom & Matevž Remškar, evropska podprvaka in slovenska reprezentanta na prihajajočem svetovnem prvenstvu ter sestri Špela & Liza Urbančič, evropski prvakinji, ki bosta prav tako predstavljali Slovenijo na prihodnjem svetovnem prvenstvu v Orlandu na Floridi. Med najzanimivejšimi bo zagotovo nastop naših lanskoletnih državnih in evropskih prvakinj med članskimi plesnimi skupinami ter akrobatski spektakel aktualnih evropskih podprvakov med člani. Žabice smo vam znova pripravile nepozabno doživetje, zato pridite in uživajte v naših nastopih!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!