Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
14°C
-1°C
PET.
15°C
1°C
Deli
2641

V a b i l o

V a b i l o na predstavitev PRSTOMET-a (balinčkanje): 

PRSTOMET postaja vse bolj priljubljen tekmovalni šport, ki se širi po Sloveniji in tudi že v zamejstvu. Igrajo ga stari in mladi. Že danes obstajajo močne lige v PRSTOMETU, tekmujejo v Gorenjski in Ljubljanski ligi.

Želimo si, da bi s pravili in tehniko tega športa seznanili čim širši krog ljudi.

V okviru Društva upokojencev Log pripravljamo predstavitev PRSTOMETA v nedeljo 21.10.2018 ob 10. uri v športnem parku na Logu. Tehniko in pravila tega športa bo predstavil naš krajan Hinko Sajovic s svojimi ligaškimi sotekmovalci.

Lepo povabljeni

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!