Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno, pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 28 °C.
16°C | 28°C
torek, 17.07.2018
16°C | 28°C
sreda, 18.07.2018
16°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 31°C
petek, 20.07.2018
16°C | 31°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Športno igrišče vsako jutro oživi


ŠPORT

| |
16.05.2017      10:53
A A

Športno igrišče vsako jutro oživiDeli:

Uspelo nam je! In na to smo zelo ponosni. Športno igrišče Dragomer vsako jutro oživi, saj na njem že drugi mesec vsako jutro razgibava telo in duha od 20 do 30 krajank in krajanov Dragomerja in Lukovice. Postali smo odlična, dobro uigrana ekipa in mislimo, da smo po svoji motiviranosti, zavzetosti in slogu daleč naokoli najboljši. Kako se je začelo? Na občnem zboru Društva upokojencev Dragomer Lukovica je nekdanji predsednik športnega društva  Ciril Krašovec pozval navzoče, da pregledajo različne načine vadb in gibanja starejših, šolo zdravja; vse  z namenom, da bi tudi v našem kraju začeli z redno vadbo. In tako se je 6. marca ob 7.45 začelo. Prišli so štirje in odprli  sezono. Vsak dan nas je bilo več in brez plakatov ter reklam je sedanje število naraslo že na skoraj 30. V pol ure si s premišljenimi vajami temeljito razgibamo vse mišice in sklepe, hodimo, korakamo in vpletli smo tudi plesne korake. Del vadbe so tudi vaje za ravnotežje in krepitev mišic medeničnega dna. Posebnost našega pristopa je, da  pri vajah zelo dobro izkoriščamo gole, klopi in črte na igrišču. Vadbo nadzoruje Ciril Krašovec, vaje pa vodita vsakič vsaj dve osebi, saj je naš skupni cilj usposobiti čim več vaditeljev. 
Športno igrišče Dragomer je v novem zagonu. Dobiva novo podobo, sveže pobarvane črte, pobarvane gole, nove mreže, česar se vsi veselimo. Z našo redno vadbo je prišla tudi nova vsebina, ki nas vsakodnevno napolni z življenjsko energijo in pričara nasmehe na naše obraze. Za slednje redno skrbi tudi Marcel s svojo simpatično  hudomušnostjo. In tako smo zdravstvene težave, osamljenost, slabo voljo, odhod v dom upokojencev prestavili za nedoločen čas. Pridružite se nam! Vsakega se razveselimo in vsakega bomo lepo sprejeli. Vadba je primerna tudi za zaposlene v naši občini, saj je aktivni odmor najboljša naložba za dobro počutje in pozitivno naravnanost  na delovnem mestu.

Erna Kos Grabnar 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!