Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
2°C
-2°C
PON.
2°C
-3°C
Deli
3628

Športno igrišče vsako jutro oživi

Uspelo nam je! In na to smo zelo ponosni. Športno igrišče Dragomer vsako jutro oživi, saj na njem že drugi mesec vsako jutro razgibava telo in duha od 20 do 30 krajank in krajanov Dragomerja in Lukovice. Postali smo odlična, dobro uigrana ekipa in mislimo, da smo po svoji motiviranosti, zavzetosti in slogu daleč naokoli najboljši. Kako se je začelo? Na občnem zboru Društva upokojencev Dragomer Lukovica je nekdanji predsednik športnega društva  Ciril Krašovec pozval navzoče, da pregledajo različne načine vadb in gibanja starejših, šolo zdravja; vse  z namenom, da bi tudi v našem kraju začeli z redno vadbo. In tako se je 6. marca ob 7.45 začelo. Prišli so štirje in odprli  sezono. Vsak dan nas je bilo več in brez plakatov ter reklam je sedanje število naraslo že na skoraj 30. V pol ure si s premišljenimi vajami temeljito razgibamo vse mišice in sklepe, hodimo, korakamo in vpletli smo tudi plesne korake. Del vadbe so tudi vaje za ravnotežje in krepitev mišic medeničnega dna. Posebnost našega pristopa je, da  pri vajah zelo dobro izkoriščamo gole, klopi in črte na igrišču. Vadbo nadzoruje Ciril Krašovec, vaje pa vodita vsakič vsaj dve osebi, saj je naš skupni cilj usposobiti čim več vaditeljev. 
Športno igrišče Dragomer je v novem zagonu. Dobiva novo podobo, sveže pobarvane črte, pobarvane gole, nove mreže, česar se vsi veselimo. Z našo redno vadbo je prišla tudi nova vsebina, ki nas vsakodnevno napolni z življenjsko energijo in pričara nasmehe na naše obraze. Za slednje redno skrbi tudi Marcel s svojo simpatično  hudomušnostjo. In tako smo zdravstvene težave, osamljenost, slabo voljo, odhod v dom upokojencev prestavili za nedoločen čas. Pridružite se nam! Vsakega se razveselimo in vsakega bomo lepo sprejeli. Vadba je primerna tudi za zaposlene v naši občini, saj je aktivni odmor najboljša naložba za dobro počutje in pozitivno naravnanost  na delovnem mestu.

Erna Kos Grabnar 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij