Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 26.05.2018

pretežno oblačno
Zvečer bodo še nastale krajevne plohe in nevihte, krajevno lahko tudi močnejše. Ponoči se bo sprva zjasnilo, proti jutru pa bo ponekod v notranjosti Slovenije nastala nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18, v alpskih dolinah lahko tudi pod 10 °C.
15°C | 28°C
nedelja, 25.05.2018
15°C | 25°C
ponedeljek, 27.05.2018
15°C | 28°C
torek, 28.05.2018
16°C | 29°C
sreda, 29.05.2018
17°C | 30°C
Opozorila
Sobota, 26.5.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠD Dragomer - Lukovica ob začetku sezone


ŠPORT

| |
15.03.2017      15:39
A A

ŠD Dragomer - Lukovica ob začetku sezoneDeli:

ŠD Dragomer - Lukovica je 22. februarja v prostorih PGD Dragomer - Lukovica organiziralo občni zbor društva, na katerem je izvolilo novo vodstvo. Dosedanjemu predsedniku Josipu Kovačeviču in članom odborov se je namreč iztekel 4-letni mandat. Za člane izvršnega odbora so bili izvoljeni Tadej Kramar, Dejan Trivič, Nejc Kovač, Mark Winterleitner in Anže Njivar. Za predsednika društva je bil po krajši predstavitvi soglasno izvoljen Mark Winterleitner. V nadzorni odbor društva so bili izvoljeni Dane Mlakar, Matija Nik in Rok Sojer, v disciplinsko komisijo pa Janez Gaberščik, Stevo Olip in Anže Valentinčič. Člani društva smo takoj poprijeli za delo in marca začeli z zbiranjem prepotrebnih donacij in sponzorskih sredstev, saj želimo članom zagotoviti kakovostno rekreacijo po čim ugodnejši ceni. Prav tako smo v tem času že izvedli prvo delovno akcijo v športnem parku Dragomer in začeli s pripravo športnih igrišč na letošnjo sezono. 

Ena od želja društva za leto 2017 je, da na območju Občine Log - Dragomer obudi teniško šolo in otrokom iz občine in okolice omogoči teniško udejstvovanje z izkušenimi in predanimi vaditelji. V ta namen je društvo k sodelovanju povabilo Teniško šolo Bobi, ki deluje v sosednji občini Brezovica. Dozdajšnja priporočila omenjene šole nam vlivajo upanje, da je bila odločitev pravilna. Vodja teniške šole Bobi Matej Gruškovnjak je ob tej priložnosti dejal: "Teniški klub oz. šolo Bobi smo ustanovili leta 2012 v Notranjih Goricah z namenom teniškega opismenjevanja čim večje mase ljudi na območju občine Brezovica. Po skoraj petih letih delovanja lahko rečem, da moramo biti s storjenim zelo zadovoljni. Več kot 50 pokalov naših tekmovalcev na turnirjih TZS, 60 otrok, ki se trenutno uči tenisa v naši teniški šoli, rekreativna teniška liga – v njej je v letu 2016 nastopilo več kot 30 moških in 12 žensk. Zelo smo ponosni tudi na svoj novi teniški balon, ki stoji v Notranjih Goricah in je sploh edini na tem območju. S tem lahko svojim članom in otrokom ponudimo domovanje in treniranje skozi celo leto. Glede na dejstvo, da se v našo šolo tenisa vpisuje tudi vedno več otrok iz sosednjih občin (Log - Dragomer, Vrhnika) smo se začeli ozirati tudi širše. Menim, da ima Športni park Dragomer odlične infrastrukturne pogoje za tenis, ki pa prejšnja leta žal niso bili dovolj dobro izkoriščeni. V sodelovanju s ŠD Dragomer - Lukovica vidimo veliko priložnost za vse majhne in malo večje teniške nadobudneže, da se preizkusijo v teniški igri. Zato lepo vabljeni na brezplačne teniške tečaje, ki jih bomo aprila organizirali v Športnem parku Dragomer. Na tečajih se boste spoznali s trenerji in našim načinom dela. Prijave na brezplačne aprilske teniške tečaje sprejemamo na telefon 041 737 451 ali preko e-naslova info@bobi.si. Prijave zbiramo do 3. aprila. Več o nas lahko izveste na www.bobi.si."

Za vse dodatne informacije smo vam v društvu na voljo preko elektronske pošte sddragomerlukovica@gmail.com, obvestila o delovanju in vabila na delovne akcije pa lahko spremljate tudi na spletni strani društva sddl.si.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Številka: 459
Izšla: 30.04.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.