Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
36°C
19°C
TOR.
26°C
19°C
3343

Prejeli smo: Občni zbor ŠD Dragomer - Lukovica

Med brskanjem po ostankih arhiva športnega društva sem opazil, da so po navadi aprila v Našem časopisu objavili poročila in načrte sekcij, zmag posameznikov in ekip na mnogih tekmovanjih, razne realizirane investicije v prejšnjem letu in planirane v tekočem letu. Včasih so bile poleg obvestil na tabli Ten Bara in kozolcu za obvestila KS, ŠD in DUDL, objavljene tudi števila pohodnikov na Ključ in Triglav, avtobusov na izletih in tekmovanjih, udeležencev na občinskih in državnih prvenstvih, dni delovanja žičnice, števila tečajnikov in turnirjev, novosti za otroke, nova igrala za vrtec in dela v šoli. Pohvaljeni so bili tudi zmagovalci notranjskega pokala, kake zmage sekcij in posameznikov v tujini in nekaj sponzorjev. Na koncu so bile za april napovedane akcije na igriščih, zaključki v telovadnici, vpisi novih članov v Ten-Baru, kresovanje in prvomajski otvoritveni turnirji. Zdaj sem opazil, da je bil letos nek zoom občni zbor in da so v edinem športnem parku, ki je bil narejen brez občinskega denarja, le neki upokojenci kaj pospravili in popravili za uporabniki igrišč. Za številne vrečke od lačnih, žejnih, sladkosnednih, maskiranih in ljubiteljev psov bo mogoče potrebno nekaj fotografij …       

Ciril Krašovec

 

 

 

 

 

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi