Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
15°C
-2°C
Deli
2350

Predbožični balinarski turnir na Vrhniki

V petek, 22. decembra, je bil dan D za že 3. tradicionalni predbožični balinarski turnir med Kranjci in žensko ekipo Dragomerja. Članicam tudi trema ni odvzela veselja, da se s Kranjci, ki so prvaki v 2. medobčinski ligi, pomerimo v ne prav prijetnih decembrskih temperaturah. Zakaj? Ker je ekipa Kranjcev prijetna, zabavna in se z njo rade srečamo na balinišču. Zbrali smo se malo pred 16. uro in ko je na bližjem zvoniku odbilo štirikrat, smo začeli. Igrali smo dvojke in določili čas igranja: 60 minut. Kaj naj vam povem? Začelo se je dobro, dokler se nasprotniki niso ogreli! Potem so pa napadli, njihove kugle so vedno imele pravo smer, vendar se je začelo tudi eni naši ekipi odpirati. Med navijači je bila tudi naša balinarka Jana, ki še malo pavzira! Rezultat po odbitku na zvoniku je bil za Dragomerčanke odličen, in sicer 1 : 1.  Ampak to sploh ni tako pomembno, saj je bila igra zabavna, prijateljska in vseh komentarjev med igro dobre volje in smeha ne bi imelo smisla ponavljati. Z eno besedo, bilo je spet enkratno vzdušje, ki smo ga nadaljevali v gostišču ob dobri pojedini. Vmes je padla tudi kakšna kapljica. Ob koncu druženja smo si zaželeli vse dobro v letu 2018 in se dogovorili za revanš v Dragomerju, ki bo v petek, 9. marca. Takrat pa ... bomo videli!


Inka

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!