Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno. Predvsem na Primorskem bodo sprva možne posamezne nevihte, tam bo začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 23.09.2018
12°C | 24°C
ponedeljek, 24.09.2018
14°C | 20°C
torek, 25.09.2018
5°C | 18°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 11h
Popoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Predbožični balinarski turnir na Vrhniki


ŠPORT

| |
09.01.2018      9:43
A A

Predbožični balinarski turnir na VrhnikiDeli:

V petek, 22. decembra, je bil dan D za že 3. tradicionalni predbožični balinarski turnir med Kranjci in žensko ekipo Dragomerja. Članicam tudi trema ni odvzela veselja, da se s Kranjci, ki so prvaki v 2. medobčinski ligi, pomerimo v ne prav prijetnih decembrskih temperaturah. Zakaj? Ker je ekipa Kranjcev prijetna, zabavna in se z njo rade srečamo na balinišču. Zbrali smo se malo pred 16. uro in ko je na bližjem zvoniku odbilo štirikrat, smo začeli. Igrali smo dvojke in določili čas igranja: 60 minut. Kaj naj vam povem? Začelo se je dobro, dokler se nasprotniki niso ogreli! Potem so pa napadli, njihove kugle so vedno imele pravo smer, vendar se je začelo tudi eni naši ekipi odpirati. Med navijači je bila tudi naša balinarka Jana, ki še malo pavzira! Rezultat po odbitku na zvoniku je bil za Dragomerčanke odličen, in sicer 1 : 1.  Ampak to sploh ni tako pomembno, saj je bila igra zabavna, prijateljska in vseh komentarjev med igro dobre volje in smeha ne bi imelo smisla ponavljati. Z eno besedo, bilo je spet enkratno vzdušje, ki smo ga nadaljevali v gostišču ob dobri pojedini. Vmes je padla tudi kakšna kapljica. Ob koncu druženja smo si zaželeli vse dobro v letu 2018 in se dogovorili za revanš v Dragomerju, ki bo v petek, 9. marca. Takrat pa ... bomo videli!


Inka
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!