Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.02.2018

oblačno
Danes bo oblačno, čez dan bodo padavine od severa postopno oslabele in večinoma ponehale. Na Primorskem bo deževalo, drugod večinoma snežilo. Zapihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje temperature bodo od 0 do 4, na Primorskem okoli 8 °C.
2°C | 4°C
ponedeljek, 19.02.2018
0°C | 3°C
torek, 20.02.2018
-3°C | 2°C
sreda, 21.02.2018
-1°C | 4°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 1°C
Opozorila
Nedelja, 18.2.2018 ob 8h
Od nedelje sredi dneva do ponedeljka dopoldne bodo na Primorskem na izpostavljenih mestih najmočnejši sunki burje okoli 100 km/h.
2°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Predbožični balinarski turnir na Vrhniki


ŠPORT

| |
09.01.2018      9:43
A A

Predbožični balinarski turnir na VrhnikiDeli:

V petek, 22. decembra, je bil dan D za že 3. tradicionalni predbožični balinarski turnir med Kranjci in žensko ekipo Dragomerja. Članicam tudi trema ni odvzela veselja, da se s Kranjci, ki so prvaki v 2. medobčinski ligi, pomerimo v ne prav prijetnih decembrskih temperaturah. Zakaj? Ker je ekipa Kranjcev prijetna, zabavna in se z njo rade srečamo na balinišču. Zbrali smo se malo pred 16. uro in ko je na bližjem zvoniku odbilo štirikrat, smo začeli. Igrali smo dvojke in določili čas igranja: 60 minut. Kaj naj vam povem? Začelo se je dobro, dokler se nasprotniki niso ogreli! Potem so pa napadli, njihove kugle so vedno imele pravo smer, vendar se je začelo tudi eni naši ekipi odpirati. Med navijači je bila tudi naša balinarka Jana, ki še malo pavzira! Rezultat po odbitku na zvoniku je bil za Dragomerčanke odličen, in sicer 1 : 1.  Ampak to sploh ni tako pomembno, saj je bila igra zabavna, prijateljska in vseh komentarjev med igro dobre volje in smeha ne bi imelo smisla ponavljati. Z eno besedo, bilo je spet enkratno vzdušje, ki smo ga nadaljevali v gostišču ob dobri pojedini. Vmes je padla tudi kakšna kapljica. Ob koncu druženja smo si zaželeli vse dobro v letu 2018 in se dogovorili za revanš v Dragomerju, ki bo v petek, 9. marca. Takrat pa ... bomo videli!


Inka
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Številka: 455
Izšla: 18.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.02.2018
Danes ni dogodkov.