Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem na zahodu so še možne manjše padavine. Po nižinah vzhodne Slovenije bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 10, na Primorskem do 15 °C.
10°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
10°C | 14°C
četrtek, 17.10.2018
11°C | 17°C
petek, 18.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Denarja fundacije ne bo


ŠPORT

| |
27.09.2017      17:58
A A

Denarja fundacije ne bo


Občina Log - Dragomer ni uspela s kandidaturo za sredstva Fundacije za šport. Graditi so želeli atletsko stezo s tartanom pri osnovni šoli in košarkarsko igrišče v loškem športnem parku. Ker sredstev niso dobili, se projektov ne bodo lotili. Polovično je bila občina uspešna le pri pridobivanju sredstev LAS Barje z zaledjem.


Fotografija je simbolična
Fotografija je simbolična
Deli:

Občinska uprava nam je zaupala, da občina letos ni dobila sredstev Fundacije za šport. Lani je s temi sredstvi zgradila nogometno igrišče z umetno travo v športnem parku na Logu. Prav tako je bila neuspešna na razpisu LAS Barje z zaledjem z vlogo za ureditev Pumptrack steze v Dragomerju. Dobila pa je zeleno luč za ureditev kolesarske povezave na relaciji Log Rosovše–Brezje. »Vrednost projekta je 20.442,10 evra, od katerih jih LAS prispeva 9.633,49. Pred začetkom del moramo prejeti še odločbo o sofinanciranju s strani AKTRP. Slednji vlogo še enkrat pregledajo, zahtevajo morebitne dopolnitve ali razjasnitve, nato pa izdajo odločbo,« je pojasnil Martinčič iz občinske uprave. 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!