Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo sprva še oblačno a se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala zmerna burja, drugod severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 15, na Primorskem do 18 °C.
7°C | 14°C
torek, 23.10.2018
5°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 23°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 15°C
petek, 26.10.2018
8°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Balinarske novice BŠD Dragomer


ŠPORT

| |
17.10.2017      9:03
A A

Balinarske novice BŠD DragomerŽenska ekipa BŠD Dragomer.
Ženska ekipa BŠD Dragomer.
Deli:

Moška ekipa je v sezoni 2016/17 v notranjski ligi zasedla 1. mesto. Trenutno je v novi sezoni 2017/18 v notranjski ligi na 2. mestu, ženska pa trenutno zaseda 1. mesto. V letošnji sezoni smo članice in člani Balinarskega društva Dragomer organizirali več tekmovanj na mednarodni, državni in pokrajinski ravni. Ženska sekcija je maja ob praznovanju Občine Log - Dragomer organizirala tradicionalni 5. mednarodni balinarski turnir, na katerem je sodelovalo 14 ženskih ekip. Turnirja so se udeležile ekipe iz Slovenije in Lovrana iz sosednje Hrvaške. Junija so balinarke gostile ekipe Notranjske v disciplini Pokal Slovenije. Oktobra so članice balinarske sekcije ob 5. obletnici ženskega balinanja v Dragomerju organizirale tradicionalni turnir, ki se ga je udeležilo 10 ekip iz Slovenije. Članice in člani sodelujejo tudi v medobčinski in zimski ligi v Ljubljani. Na prvenstvih Notranjske dosegajo zelo vidne uvrstitve in se udeležujejo državnih prvenstev. V sklopu Športfejsta smo organizirali že SEDMI memorialni turnir Slavka Vindišarja. Moška in ženska ekipa sodelujeta tudi na več turnirjih, kjer dosegata vidne rezultate – seveda tudi zmage! Tudi v zimskem času ne bomo mirovali, saj bomo od novembra do aprila sodelovali v zimski ligi v dvorani v Šiški v Ljubljani s kar dvema ekipama. (bš)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!