Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
19°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
20°C | 32°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Balinarji in balinarke zelo dejavni


ŠPORT

| |
24.06.2014      11:18
A A

Balinarji in balinarke zelo dejavni


Balinarke in balinarji DU Dragomer - Lukovica smo letošnjo sezono začeli aktivno. Tekmujemo tako doma kot v gosteh, ob občinskem prazniku pa smo se zelo potrudili tudi na organizacijskem področju, saj smo pripravili kar tri prireditve.


Podelitev priznanj na ženskem turnirju
Podelitev priznanj na ženskem turnirju
Deli:

8. maja smo bili organizatorji notranjskega prvenstva za ženske in moške upokojence. Seveda sta na tekmovanju sodelovali obe domači ekipi. Moška in ženska ekipa sta zasedli drugo mesto. Prvenstvo Notranjske je tudi kvalifikacija za sodelovanje na tekmovanju osrednje Slovenije, ki je bilo 20. maja v Ljubljani. Tja se je uvrstila ženska ekipa in zasedla prvo mesto. Prvo mesto pa je našim dekletom prineslo udeležbo na državnem prvenstvu, ki bo septembra v Škofji Loki.

15. junija smo na domačih baliniščih organizirali moški turnir. Sodelovalo je osem ekip, med njimi dve domači. Organizacija je zelo lepo uspela.

24. maja pa smo skupaj z BŠD Dragomer priredili veliki ženski turnir, na katerem je sodelovalo 12 ekip. Obiskal nas je tudi župan Mladen Sumina in nas pozdravil s spodbudnimi besedami.

Tako ženska kot moška ekipa sta sodelovali na turnirjih na Vrhniki, v Loški dolini in Cerknici, ženska ekipa pa tudi na Igu. V nadaljevanju sezone nas čaka še kar nekaj turnirjev, pa tudi doma bomo skupaj z BŠD Dragomer organizirali kakšno prireditev.

B. Š. 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!