Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
1°C
-5°C
JUTRI
2°C
-2°C
Deli

Vabimo vas k vpisu v nova programa

Društvo DVIG vas vabi k vpisu v nova programa.

Slovenska in svetovna stavbna dediščina: spoznavali bomo vrednote in pomen kulturne dediščine, posebej stavbne; slovensko dediščino na seznamih svetovne dediščine UNESCO in v EU z Znakom evropske dediščine; izmenjevali bomo znanja in dobrine z odmevi o stavbni dediščini ter se lotevali drugih tem po vašem izboru. Na izobraževalnih ekskurzijah si bomo ogledali bisere slovenske dediščine; s seznama boste lahko izbrali tiste, ki vas najbolj zanimajo. Mentor programa bo mag. Dušan Kramberger, univ. dipl. inž. arhitekt, zunanji sodelavec odd. za arheologijo Filozofske fakultete v Ljubljani, tudi član delovnih skupin za nominacije za vpis na seznam svetovne dediščine UNESCO (prazgodovinska kolišča okoli Alp, dediščina živega srebra Almadén in Idrija ter Pot miru – dediščina 1. sv. vojne od Alp do Jadrana).

Kako živeti z rakom: bolezen prinese v družino in prijateljsko okolje stiske, s katerimi se bolnik, družinski člani in njihovi prijatelji lažje soočajo, če imajo dovolj priložnosti za pogovore in izmenjavo dobrih praks ter spoznavanje različnih poti pri zdravljenju bolezni. V študijskem krožku (ŠK) bomo organizirali pogovore in ponudili nasvete. Le ti temeljijo na lastnih izkušnjah mentorice. S člani ŠK bo delila svojo izkušnjo o zdravljenju raka dojk, rekonstrukciji in načinu življenja v času zdravljenja in po njem. Mentorica bo Darja Rojec: prebolela je raka dojke. Izkušnje pri zdravljenju in po njem je opisala v več knjigah. Je aktivna članica združenja Europa Donna Slovenija (www.europadonna.si). Seznanjala nas bo tudi z zloženkami in informacijami Evrope Donne.


Več na: iold.si ali po telefonu 041 775 771

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!