Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s plohami in nevihtami, ki bodo pogostejše sredi dneva in popoldne. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 26, na Primorskem do 29 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Vabimo vas k vpisu v nova programa


SOSED SOSEDU

| |
17.09.2017      8:39
A A

Vabimo vas k vpisu v nova programa


Društvo DVIG vas vabi k vpisu v nova programa.


Deli:

Slovenska in svetovna stavbna dediščina: spoznavali bomo vrednote in pomen kulturne dediščine, posebej stavbne; slovensko dediščino na seznamih svetovne dediščine UNESCO in v EU z Znakom evropske dediščine; izmenjevali bomo znanja in dobrine z odmevi o stavbni dediščini ter se lotevali drugih tem po vašem izboru. Na izobraževalnih ekskurzijah si bomo ogledali bisere slovenske dediščine; s seznama boste lahko izbrali tiste, ki vas najbolj zanimajo. Mentor programa bo mag. Dušan Kramberger, univ. dipl. inž. arhitekt, zunanji sodelavec odd. za arheologijo Filozofske fakultete v Ljubljani, tudi član delovnih skupin za nominacije za vpis na seznam svetovne dediščine UNESCO (prazgodovinska kolišča okoli Alp, dediščina živega srebra Almadén in Idrija ter Pot miru – dediščina 1. sv. vojne od Alp do Jadrana).

Kako živeti z rakom: bolezen prinese v družino in prijateljsko okolje stiske, s katerimi se bolnik, družinski člani in njihovi prijatelji lažje soočajo, če imajo dovolj priložnosti za pogovore in izmenjavo dobrih praks ter spoznavanje različnih poti pri zdravljenju bolezni. V študijskem krožku (ŠK) bomo organizirali pogovore in ponudili nasvete. Le ti temeljijo na lastnih izkušnjah mentorice. S člani ŠK bo delila svojo izkušnjo o zdravljenju raka dojk, rekonstrukciji in načinu življenja v času zdravljenja in po njem. Mentorica bo Darja Rojec: prebolela je raka dojke. Izkušnje pri zdravljenju in po njem je opisala v več knjigah. Je aktivna članica združenja Europa Donna Slovenija (www.europadonna.si). Seznanjala nas bo tudi z zloženkami in informacijami Evrope Donne.


Več na: iold.si ali po telefonu 041 775 771
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!