Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

pretežno jasno
Danes bo sprva oblačno s padavinami in nevihtami, ki bodo zgodaj dopoldne od severa ponehale. Zapihal bo okrepljen severni veter. Sredi dneva se bo zjasnilo, popoldne bo povsod večinoma sončno. Še bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, na Primorskem okoli 22 °C.
13°C | 18°C
torek, 23.09.2018
12°C | 18°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
četrtek, 26.09.2018
3°C | 16°C
petek, 27.09.2018
1°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 6h
V jutranjem času lahko najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji presežejo hitrost 70 km na uro.
13°C
18°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Vabimo vas k vpisu v nova programa


SOSED SOSEDU

| |
17.09.2017      8:39
A A

Vabimo vas k vpisu v nova programa


Društvo DVIG vas vabi k vpisu v nova programa.


Deli:

Slovenska in svetovna stavbna dediščina: spoznavali bomo vrednote in pomen kulturne dediščine, posebej stavbne; slovensko dediščino na seznamih svetovne dediščine UNESCO in v EU z Znakom evropske dediščine; izmenjevali bomo znanja in dobrine z odmevi o stavbni dediščini ter se lotevali drugih tem po vašem izboru. Na izobraževalnih ekskurzijah si bomo ogledali bisere slovenske dediščine; s seznama boste lahko izbrali tiste, ki vas najbolj zanimajo. Mentor programa bo mag. Dušan Kramberger, univ. dipl. inž. arhitekt, zunanji sodelavec odd. za arheologijo Filozofske fakultete v Ljubljani, tudi član delovnih skupin za nominacije za vpis na seznam svetovne dediščine UNESCO (prazgodovinska kolišča okoli Alp, dediščina živega srebra Almadén in Idrija ter Pot miru – dediščina 1. sv. vojne od Alp do Jadrana).

Kako živeti z rakom: bolezen prinese v družino in prijateljsko okolje stiske, s katerimi se bolnik, družinski člani in njihovi prijatelji lažje soočajo, če imajo dovolj priložnosti za pogovore in izmenjavo dobrih praks ter spoznavanje različnih poti pri zdravljenju bolezni. V študijskem krožku (ŠK) bomo organizirali pogovore in ponudili nasvete. Le ti temeljijo na lastnih izkušnjah mentorice. S člani ŠK bo delila svojo izkušnjo o zdravljenju raka dojk, rekonstrukciji in načinu življenja v času zdravljenja in po njem. Mentorica bo Darja Rojec: prebolela je raka dojke. Izkušnje pri zdravljenju in po njem je opisala v več knjigah. Je aktivna članica združenja Europa Donna Slovenija (www.europadonna.si). Seznanjala nas bo tudi z zloženkami in informacijami Evrope Donne.


Več na: iold.si ali po telefonu 041 775 771
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!