Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, proti jutru bo ponekod nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 15, na Goriškem in ob morju okoli 17 °C.
15°C | 28°C
četrtek, 18.09.2018
15°C | 28°C
petek, 20.09.2018
15°C | 28°C
sobota, 21.09.2018
14°C | 29°C
nedelja, 22.09.2018
14°C | 19°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

V novembru vas vabimo


SOSED SOSEDU

| |
26.10.2016      9:10
A A

V novembru vas vabimoSimbolna fotografija
Simbolna fotografija
Deli:

Društvo Dvig – univerza za tretje življensko obdbodje vas vabi: 
1. k sodelovanju v študijskem krožku Babice in dedki
V sodobni družini postajata vlogi babice in dedka spet vse pomembnejši, hkrati pa se v teh vlogah včasih nekateri ne znajdejo najbolje. Kaj lahko dajo stari starši svojim vnukom in kaj vnuki starim staršem? Vsako starostno obdobje ima svoje značilnosti in terja drugačno sodelovanje in različne vzgojne pristope. Na srečanjih bomo govorili o temah, ki bodo babicam in dedkom v pomoč pri sobivanju z vnuki in njihovimi starši. Vabimo vas k udeležbi v študijskem krožku Babice in dedki. Sestajali se bomo enkrat mesečno in se skupaj veselili naših nalog babic in dedkov ter se morda tudi naučili česa novega pri ustvarjanju naših odnosov z vnuki. Prijavite se lahko po telefonu 031 643 228 (Nika Gams) ali preko elektronskega naslova nika.gams@iold.si
2. k vpisu v tečaje tujih jezikov

Vabimo vas na tečaje nemščine, francoščine in španščine, imamo še dve prosti mesti v skupini za tečaj angleščine. Tečaje bodo vodile profesorice z odličnimi referencami (več na iold.si). Prijavite se lahko preko elektronskega naslova dvig@iold.si ali po telefonu 041 775 771 (Olga Drofenik) Pričakujemo vas, vljudno vabljeni!

3. v bralni krožek (BK) 
BK vas vabi na jesenska srečanja, ki bodo vsako drugo sredo ob 18.00 v sobi Društva upokojencev Dragomer - Lukovica v občinski stavbi v Dragomerju. Srečanja bodo posvečena naslednjim delom: Miha Mazzini – Otroštvo (2. novembra), Lojze Kovačič – Kristalni čas (16. novembra), Tina Batista Napotnik – Tunel (30. novembra). 

Alenka Logar Pleško
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!