Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.02.2018

oblačno
Ponoči bo delno jasno, v vzhodni in južni Sloveniji pa zmerno oblačno. Še bo vetrovno. Najnižje jutranje temperature bodo od -9 do -15, v alpskih dolinah do -18, na Goriškem in ob morju okoli -4 °C.
-9°C | -5°C
torek, 27.02.2018
-8°C | -5°C
sreda, 28.02.2018
-9°C | -4°C
četrtek, 01.03.2018
-9°C | -3°C
petek, 02.03.2018
-4°C | 0°C
Opozorila
Nedelja, 25.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo do noči na torek ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-9°C
-5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

V društvu DUDL je spet živahno


SOSED SOSEDU

| |
05.10.2017      16:44
A A

V društvu DUDL je spet živahno


Poletje je mimo in v društvu smo zavihali rokave ter sprejeli načrt dejavnosti do konca leta. V nadaljevanju članka vas bom opozorila na nekatere dogodke, želim pa, da jih tudi sami spremljate preko objav na oglasnih deskah Dragomerja in Lukovice.


Deli:

Začeli smo s telovadbo v Toscani, ki jo vodi naša dolgoletna prizadevna vaditeljica ga. Rozi. Telovadimo  vsak delovni ponedeljek (začetek  ob 16.30). Vesele bomo, če se nam pridruži še kakšna vadbe željna članica društva.

Šahisti se srečujejo vsak četrtek, igralci pikada pa vsako sredo ob 10. uri v prostorih društva. Vabljeni vsi zainteresirani, še posebej bodo fantje veseli, če se jim pridruži kakšna predstavnica nežnejšega spola.

V sodelovanju z vrhniškim zdravstvenim domom lahko vsak drugi torek v mesecu preverite vrednost sladkorja v krvi in izmerite krvni tlak. Organizirani so tudi predavanja in delavnice s področja zdravega načina življenja s poudarkom na ohranjanju in izboljševanju zdravja in počutja.
Še pod vtisi prijetnega izleta v Hrastnik  in Zasavje bo že 8. novembra organizirano martinovanje. Vedno je veselo, spoznavamo nove vinorodne kraje in njihove ljudi in se z dobro hrano in pijačo pridružujemo slovenskim šegam in navadam, ki so značilne za Martina.

Oktobra bo kostanjev piknik. O njem več v naslednjih številkah časopisa, ker bo izveden prej, kot bo časopis izšel. Prav tako bo oktobra organizirano srečanje najstarejših članov društva in tistih, ki praznujejo okrogle jubileje v tem letu (80, 85, 90 in več). Prvič bo praznovanje potekalo drugače kot doslej  in na osnovi zadovoljstva ali pač ne se bomo odločali, kako ravnati v prihodnje. Tudi prednovoletno srečanje bo, tako kot vsako leto decembra, predvidoma 16.

Na novo naj bi stekla srečanja Starejši za starejše, in sicer ob ponedeljkih popoldne v prostorih društva. Naši članici ga. Erna in ga. Valerija se bosta potrudili, da vam ne bo dolgčas in vas bosta opremili s koristnimi  napotki  za zdravo življenje, predvsem pa navdušili za druženje in skupno preživljanje jeseni življenja.

Želim vas pozvati, da se nam  v čim večjem številu  pridružite v tistih skupinah, kjer boste našli svoje zadovoljstvo. Če ne najdete ničesar primernega zase, pa  nas obiščite v času uradnih ur  (vsak torek med 10.00 in 12.00) v prostorih društva. Odprti smo za pobude, mnenja, predloge. Vzeli si bomo čas za vas in vaše težave in vas bili veseli tudi,  če  samo pogrešate družbo. Društvo je pri svojem delu lahko uspešno le, če so zadovoljni njegovi člani.

Vsako jutro pa se lahko na igrišču še vedno  pridružite Vedno poskočnim. Vse več jih je, radi se družijo in to nas resnično veseli.

Dragica Krašovec

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!