Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Stran od politike


SOSED SOSEDU

| |
15.08.2014      9:58
A A

Stran od politike


Upokojenec z nadpovprečno pokojnino, poln energije in idej, razočaran nad občino, člani ŠD in podjetjem v stečaju, doživi možgansko kap. Več kot 1/3 mrtvih pomeni dodaten prihranek vlade za nagrajevanje vladnih, stečajnih in bančnih strokovnjakov, 2/3 preživelih pa se različno trudi z deli uničenih možganov in posledicami, ki trajajo tudi več let.


Deli:

Jaz sem eden od primerov, ki sem uvedel 15-urni delovnik, prednostne naloge in učenje raznih metod po kapi. Preveč truda in prehitro pospeševanje odločanja je povzročilo, da sem zamešal imena ljudi, živali, krajev, inovacij in zgodovine. Nikole Tesle iz Butal in občinske politike nisem razumel in rešitve niso bile primerljive z zgodovino izumov.

Kup predlogov in politične zmage se v Butalah razlikujejo za 8 milijonov. Ne vem, če kdo to razume in kdo loči en teden in en mandat.

KS Butale v 14 dneh naredi varno pot, butalski župan jo pa pokvari in podraži. Pot v klanec ali britof Butal se v 8 letih ne asfaltira, ker je strošek vzdrževanja vsako leto en asfalt. Sončna elektrarna ne sme biti v Butalah, ker ni stroškov občine, ampak zaslužek, ki ni dovoljen. Če Teslo brez plačila nariše pravilno idejno skico za kanalizacijo v enem dnevu in KS soglasja zbere v enem mesecu, se to prepove, najde več podjetij in po 7 letih nagradi strankarske svetnike, ki pohvalijo povečano hitrost dostave fekalij v Ljubljanico v skladu z butalskim tolmačenjem bruseljskih želja. Pradedje so pred 100 leti kot vojaki ob Soči v 7 nočeh naredili 3 km rezervne železniške proge za oskrbo vojakov. Vnuki svetniki Butal so si ogledali Kitajce, ki delajo 25 km železniške proge na dan za vlak, ki gre nad 300km/h; nagrajeni bodo za 15 let projektiranja drugega tira proti Kopru in pol leta študija za prevrnjen znak. 

Ali kdo ve, da se lahko društvo ustanovi, opremi in registrira v 6 dneh in je čez 10 let najboljše v državi in dobi priznanje ... Najbrž sem Blovdka in Butale zamešal, zato obljubim, da v letu 2015 s politiko ne bom sodeloval iz zdravstvenih razlogov.

 

LP,

Ciril Krašovec

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!