Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 25 stopinj C.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Spoštovane sokrajanke, spoštovani sokrajani


SOSED SOSEDU

| |
25.06.2014      9:16
A A

Spoštovane sokrajanke, spoštovani sokrajani


Želim vam nekaj iskreno in odkrito pojasniti. V zadnjem času ste me nekajkrat "ulično intervjuvali" na temo moje kandidature za župana Občine Log - Dragomer. Z namenom, da do vas pride prava informacija, sem se odločil napisati nekaj besed za Naš časopis.


Deli:

Priznam, da ko so mi nekateri na popoldanskem klepetu predlagali, naj razmislim o kandidaturi, sem najprej debelo pogledal, se zahvalil za kompliment, ki mi ga s tem dajejo, in odkorakal naprej. Res je tudi, da sem nekaj dni po tem spremenil popolnoma odklonilen odnos do te zadeve in po premisleku opravil nekaj razgovorov. Pogovoril sem se z nekaterimi posamezniki in skupinami iz naše občine in tudi zunaj nje, da bi si lahko ustvaril kar najbolj kakovostno in uporabno sliko o tem področju. Javne funkcije mi niso tuje. V osnovi so vse v funkciji ljudi. Sem na vodilnem mestu v Slovenski vojski, moje življenjske izkušnje sežejo od vodenja Boksarske zveze Slovenije, nekaj upravnih odborov in komisij do Olimpijskega komiteja Slovenije in v veliko čast bi mi bilo, da služim svojim sokrajanom. Pa vseeno, to bi bilo nekaj zelo novega zame. Pri svojih letih se močno zavedam, da je biti župan odgovorna in zahtevna funkcija. Še posebej se čutim odgovornega, ker sem rojen v tem okolju in imam z družino na Logu močne korenine in izredne sosede. Zato mi ne zamerite velike previdnosti pri tehtanju te odločitve.

Hvala vsem za besede spodbude in podpore, a dogodkov ne želim prehitevati. Zato sem se odločil, da z zbranimi informacijami, trezno analizo in presojo ustvarim mozaik, ki mi bo osnova, da se na sproščenih družinskih počitnicah odločim za ali proti kandidaturi. Ne želim dajati lažnih obljub. Hočem ravnati preudarno, kot se tudi spodobi.

 

Miran Stanovnik, Log

P. S.: To pisanje pa ne pomeni, da me na cesti ne smete tudi v prihodnje pocukati za rokav in česa povprašati.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!