Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
36°C
20°C
JUTRI
30°C
20°C

Pogovori z Darjo Rojec

4. decembra lani se nas je na vabilo našega DVIG-a zbrala v upokojenskem kotičku v Dragomerju skupina članov, ki smo se želeli informirati in neposredno v pogovoru z našo sokrajanko Darjo z Loga spoznati njene izkušnje ter znanja, ki so poleg zdravljenja botrovali njeni dvakratni ozdravitvi. Z veseljem smo ji prisluhnili, ko je govorila o hormonskem raku, ublažitvi posledic, kurativi v domači kuhinji – kaj se sme, česa se ne priporoča in kako se izogniti dobronamernim, a napačnim nasvetom. Predana članica Evrope Donne si je vzela domala 2 uri, da je poleg prenašanja znanja o tej bolezni, ki se je bojimo vsi, tako tisti, ki so se sami srečali z njo, kot tisti, ki te izkušnje nimajo, odgovorila tudi na vsa naša vprašanja. Darji smo iskreno hvaležni za njeno nesebično deljenje optimizma in izkušnjo o premagovanju bolezni. Tudi v letu 2018 se bomo z Darjo pogovarjali vsak prvi ponedeljek v mesecu.

D. Jazbinšek, Dragomer

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi