Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 20.10.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno, zjutraj bo po nižinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem ob šibki burji do 12 °C.
8°C | 20°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 12°C
ponedeljek, 22.10.2018
4°C | 15°C
torek, 23.10.2018
4°C | 15°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Pogovori z Darjo Rojec


SOSED SOSEDU

| |
16.01.2018      10:02
A A

Pogovori z Darjo RojecDeli:

4. decembra lani se nas je na vabilo našega DVIG-a zbrala v upokojenskem kotičku v Dragomerju skupina članov, ki smo se želeli informirati in neposredno v pogovoru z našo sokrajanko Darjo z Loga spoznati njene izkušnje ter znanja, ki so poleg zdravljenja botrovali njeni dvakratni ozdravitvi. Z veseljem smo ji prisluhnili, ko je govorila o hormonskem raku, ublažitvi posledic, kurativi v domači kuhinji – kaj se sme, česa se ne priporoča in kako se izogniti dobronamernim, a napačnim nasvetom. Predana članica Evrope Donne si je vzela domala 2 uri, da je poleg prenašanja znanja o tej bolezni, ki se je bojimo vsi, tako tisti, ki so se sami srečali z njo, kot tisti, ki te izkušnje nimajo, odgovorila tudi na vsa naša vprašanja. Darji smo iskreno hvaležni za njeno nesebično deljenje optimizma in izkušnjo o premagovanju bolezni. Tudi v letu 2018 se bomo z Darjo pogovarjali vsak prvi ponedeljek v mesecu.

D. Jazbinšek, Dragomer
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!