Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno, v vzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 6h
Severni veter bo zjutraj in deloma dopoldne ponekod pod Karavankami in Kamniškimi Alpami ter v višjih legah v sunkih presegal hitrost 70 km/h.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Odprto pismo Alenki Kuzma, svetnici iz ......


SOSED SOSEDU

| |
23.06.2016      19:06
A A

Odprto pismo Alenki Kuzma, svetnici iz DragomeraDeli:

Povedali so mi, da ste na zadnji seji občinskega sveta nas, podpisnike apela za ustavitev postopka ukinitve statusa grajenega javnega dobra (športni objekti v Dragomeru) dokler ne bo opravljena razširjena javna razprava  (sklep zbora občanov 12.4. 2016), označili za neuke občane, ker smo podpisali nekaj, česar sploh ne razumemo. Seveda imate legitimno pravico, da ocenite svoje volivce kot nesposobne razločevati, kaj je zanje in za naselje dobro in kaj ne.

Prepričana pa sem, da je vaša dolžnost, ali pa vsaj moralna odgovornost, da izkoristite vsako priložnost, da nas razsvetlite, na podlagi kakšnih argumentov boste glasovali za ukinitev statusa grajenega javnega dobra. To priložnost ste imeli vi in tudi vsi ostali dragomerški in lukovski svetniki, ki boste glasovali za ukinitev, na srečanju z občani v torek, 14. junija. Niste prišli na srečanje, niti vi, niti noben drug svetnik, zagovornik ukinitve. Sprašujem se za razlog odsotnosti vseh. Ali je razlog vaše in njihove odsotnosti prepričanje, da se z nami ni vredno ukvarjati, ker »ne razumemo«, ali pa zato, ker nam ne bi znali povedati vsaj treh vsebinskih razlogov za ali proti ukinitvi. Verjemite, da vsak, še tako neuk volivec, zna presoditi prednosti in slabosti vaše nameravane odločitve, da ukinete javno dobro, če le dobi objektivne utemeljitve za in proti.

Zato  pozivam vas in vse dragomerške svetnike,  da si vzamete čas in nam na zboru krajanov predstavite vaše argumente in seveda, da tudi slišite (ne le poslušate) nas in se šele potem odločite, kako glasovati.

Olga Drofenik

Podpisnica apela 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!